Reklama

Autobus Kraków Inowrocław: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Inowrocław ↔ Kraków
Przewoźnik PKP Intercity
od 53,60* PLN
od 05h 42min
Przewoźnik FlixBus
od 79,98* PLN
od 08h 45min
Przewoźnik Deutsche Bahn
od 484,67* PLN
od 17h 55min

Autobus Inowrocław Kraków Ceny

Autobus i autokar z Inowrocławia do Krakowa

Jeśli pragniesz zwiedzić miasta usytuowane w różnych częściach Polski i charakteryzujące się odmiennymi stylami, to już teraz wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, oferującym przejazdy na trasie Inowrocław – Kraków. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu. Inowrocław to miasto nazywanie „miastem na soli”, znane przede wszystkim jako miejscowość uzdrowiskowa. Kraków z kolei to kulturalna stolica Polski z licznymi atrakcjami i zabytkami. Twoja podróż przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu. Ruszaj w drogę!

Inowrocław to piękne miasto położone w północnej części Polski, w województwie kujawsko-pomorskim. Często nazywane jest „miastem na soli”, gdyż usytuowane jest na potężnym wsadzie solnym. To dzięki niemu powstało tutaj uzdrowisko, w którym wykorzystywane są: sól i solanka. Jedną z ciekawszych atrakcji Inowrocławia jest właśnie Park Solankowy, którego cechą charakterystyczną jest zapierająca dech w piersiach przyroda i słynna Aleja Dębów Gwiazd. Wartymi odwiedzenia są również tężnie solankowe, które wspomagają leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych. Inowrocław to również piękne zabytki. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, swoje pierwsze kroki skieruj w stronę najstarszego zachowanego obiektu, którym jest romański kościół imienia Najświętszej Maryi Panny. Nie możesz również pominąć niezwykle efektownego Kościoła Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny oraz fragmentów średniowiecznych fortyfikacji. To jedynie przykłady atrakcji Inowrocławia. Miasto zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem a Inowrocławiem.

Kraków to położona w województwie małopolskim historyczna stolica Polski. Największą jej atrakcją jest słynny Rynek Główny, zaliczany do jednego z największych i najpiękniejszych w Europie. Na jego płycie usytuowane są magiczne Sukiennice, Kościół Mariacki i Kościółek św. Wojciecha, a całość otaczają piękne, zbytkowe kamienice. Jedną z najciekawszych atrakcji Krakowa jest biegnąca pod Rynkiem Głównym podziemna trasa turystyczna, która przeniesie Cię do czasów średniowiecza. Podczas pobytu w Krakowie nie możesz pominąć również Zamku Królewskiego na Wawelu, w kierunku którego udaj się po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. Warto zobaczyć tutaj Smoczą Jamę, która według legendy, była miejscem zamieszkania Smoka Wawelskiego. Kolejną, niezwykle ciekawą krakowską atrakcją jest słynne Okno Papieskie w Pałacu Biskupim, w którym pojawiał się Papież Jan Paweł II, podczas swych pielgrzymek do Polski. Przybywaj! Kraków zaprasza!

Autobus: Inowrocław → Kraków
15 lip 04:00
Inowrocław przez Toruń, Polska
15 lip 10:20
Kraków
z: BlaBlaCar
od 69,00* PLN
15 lip 04:00
Inowrocław przez Toruń, Polska
15 lip 10:20
Kraków
z: BlaBlaCar
od 69,00* PLN
16 lip 11:19
Inowrocław
17 lip 05:14
Kraków, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 484,67* PLN
16 lip 20:45
Inowrocław, Dworzec PKS
17 lip 05:30
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
z: FlixBus
od 79,98* PLN
Autobus: Kraków → Inowrocław
17 lip 14:30
Kraków
17 lip 20:10
Inowrocław przez Toruń, Polska
z: BlaBlaCar
od 60,00* PLN
17 lip 14:30
Kraków
17 lip 20:10
Inowrocław przez Toruń, Polska
z: BlaBlaCar
od 60,00* PLN
21 lip 05:40
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
21 lip 20:40
Inowrocław, Dworzec PKS
z: FlixBus
od 169,98* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Inowrocław → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Inowrocław
Popularne połączenia z przesiadką  Inowrocław → Kraków

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×