Reklama

Autobus Kielce Inowrocław: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Inowrocław ↔ Kielce
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Inowrocław ↔ Kielce. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Inowrocławia do Kielc

Jeśli pragniesz poznać niezwykle interesujące polskie miasta, to nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Inowrocław - Kielce. Pierwsze z miast jest jednym z najsłynniejszych uzdrowisk w Polsce, a jego główną atrakcję stanowią wspaniałe tężnie solankowe. Kielce z kolei to stolica województwa świętokrzyskiego, usytuowana w niezwykle malowniczych Górach Świętokrzyskich. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera i niska cena biletu.

Inowrocław to 75-tysięczna stolica Kujaw Zachodnich. Położona jest w centralno-zachodniej części Polski, nad rzeką Noteć. Inowrocław należy do jednego z najsłynniejszych polskich uzdrowisk, zawdzięczając swą sławę potężnym tężniom solankowym. Należą one do największych w Polsce, a ich szczególny kształt połączonych ze sobą wieloboków oraz rozmiary wynoszące 322 metrów długości i 9 metrów wysokości zrobią na Tobie ogromne wrażenie. Dlatego też zaraz po przybyciu do Inowrocławia i opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się do Parku Solankowego. Na terenie około 85 hektarów oprócz wspomnianych już tężni, usytuowane są również inne obiekty uzdrowiskowe, muszla koncertowa oraz tereny rekreacyjne. Inowrocław to również wspaniałe zabytki. Najcenniejszym wśród nich jest Bazylika mniejsza imienia Najświętszej Marii Panny, wewnątrz której znajduje się m.in. piękna rzeźba „Uśmiechniętej Madonny”. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji miasta. Bądź jednak pewien, że trudno tutaj o nudę! Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Kielcami a Inowrocławiem

Kielce to prawie 200-tysięczna stolica uroczego województwa świętokrzyskiego. Położona jest w Polsce południowej, nad rzeką Silnicą. Jednym z jej głównych walorów jest usytuowanie w Górach Świętokrzyskich, dzięki któremu Kielce stanowią doskonałą bazę wypadową na górskie szlaki. W obrębie samego miasta znajduje się m.in. pasmo Gór Kadzielniańskich z przepięknym rezerwatem przyrody i słynną Kadzielnią. Jej największą atrakcją jest Podziemna Trasa Turystyczna, stanowiąca zespół połączonych ze sobą jaskiń. Kielce to również wspaniałe obiekty zabytkowe, a wśród nich perełka kielecczyzny, którą jest Pałac Biskupów Krakowskich. Obecnie mieści się w nim Muzeum Narodowe, w którym warto zatrzymać się na nieco dłuższą chwilę. Trudno wymienić tu wszystkie atrakcje Kielc, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta. Kielce serdecznie zapraszają.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×