Reklama

Autobus Marsylia Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Marsylia
Przewoźnik Eurolines Germany
od 525,11* PLN
od 29h 00min

Autobus Gdańsk Marsylia Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Gdańska do Marsylii

Dwa nadmorskie europejskie miasta poznasz za sprawą długodystansowego autobusu Gdańsk-Marsylia. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku w zupełnie innym otoczeniu. Jedyne, co należy zrobić to skorzystać z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów, która odnajdzie najkorzystniejszy przejazd autokarowy.

Główny ośrodek województwa pomorskiego odkryjesz za sprawą długodystansowego autobusu Marsylia-Gdańsk. Z dworca autobusowego zmierzaj w stronę Motławy, gdzie czeka Żuraw w Gdańsku, czyli jeden z symboli miasta. Od niego blisko już na Targ Węglowy, na którym zlokalizowana jest słynna Fontanna Neptuna, do której nie zapomnij wrzucić monety na szczęście. Miejski autobus podwiezie Cię na Westerplatte, które jako pierwsze zostało zaatakowane w czasie II wojny światowej. Przed wejściem do kolejnego autobusu zahacz o Europejskiego Centrum Solidarności.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Marsylią i Gdańskiem

Jedno z miast gospodarzy EURO 2016 odwiedzisz bezpośrednio autokarem Gdańsk-Marsylia. Na początek zamień otoczenie autobusowe na prom i podpłyń na Wyspę If, na której mieści się Château d’If, dawniej więzienie, doskonale znane miłośnikom twórczości Dumes. Świeżą rybę zjesz przy Starym Porcie w Marsylii, obok którego dostrzec można Bazylikę Notre-Damme-de-la-Garde. Miejsca, do których z pewnością warto wstąpić do Muzeum Hisotrii Marsylii oraz XVII-wiecznego Ratusza. Przed kolejnym przejazdem autokarowym pospaceruj po Jardin de la Colline Puget, który był pierwszym publiczym ogrodem w mieście czy po Parc Valmer z widokiem na morze.

Autobus: Gdańsk → Marsylia
26 lut 10:00
Gdańsk
27 lut 15:00
Marsylia, Dworzec PKS pôle multimodal St Charles
z: Eurolines Germany
od 525,11* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×