Reklama

Autobus Warszawa Marsylia: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Marsylia ↔ Warszawa
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Marsylia ↔ Warszawa. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Marsylia Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Marsylii do Warszawy

Z łatwością przedostaniesz się do stolicy Polski, jeżeli tylko wskoczysz do dalekobieżnego autobusu Marsylia-Warszawa. To największe miasto w kraju również posiada wiele różnorodnych atrakcji turystycznych, które sprawią, że nikt nie będzie się tam nudził. Włącz wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów i zarezerwuj bilet autokarowy właśnie teraz.

Południowego gospodarza EURO 2016 odwiedzisz dalekobieżnym autobusem Warszawa-Marsylia. Najpierw po wyjściu z długodystansowego autobusu przejdź się do Bazyliki Notre-Damme-de-la-Garde, która powstała w XIX wieku. Wskakując na prom podpłyniesz na Wyspę If, która doskonale jest znana fanom "Hrabiego Monte Christo". Po przeprawie promowej posmakuj lokalnej kuchni przy Starym Porcie w Marsylii. Przed powrotem na przystanek autobusowy pochodź po jednym z wielu marsylskich parków jak np. Jardin de la Colline Puget, który był pierwszym marsylskim parkiem publicznym.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą i Marsylią

Miasto Stołeczne Warszawa poznasz dzięki bezpośredniemu autokarowi Marsylia-Warszawa. Zaraz po opuszczeniu przystanku autobusowego idź na warszawskie Stare Miasto, gdzie czeka na Ciebie Zamek Królewski z kolumną Zygmunta III Wazy, Pomnik Syrenki Warszawskiej czy Pomnik Małego Powstańca. Miejskim autobusem podjedziesz do Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Żydów Polskich lub Muzeum Powstania Warszawskiego. Najlepszą panoramę Warszawy obejrzysz z Pałacu Kultury i Nauki. Nim wsiądziesz do kolejnego długodystansowego autobusu, pospaceruj po Parku Łazienkowskim, gdzie dawniej jadał swoje słynne obiady czwartkowe Stanisław August Poniatowski.

Popularne połączenia z przesiadką Marsylia → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Marsylia → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×