Reklama

Autobus Lille Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Lille
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Gdańsk ↔ Lille. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Gdańsk Lille Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Lille

Odwiedzisz północne miasto gospodarza EURO2016 wybierając się w podróż dalekobieżnym autobusem Gdańsk-Lille. Nie pozwól by ominęła Cię szansa odkrycia tego ciekawego miejsca. Skorzystaj z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów i zarezerwuj najkorzystniejszy bilet autokarowy.

Z kolei do północnego miasta Kraju nad Wisłą przedostaniesz się komfortowym dalekobieżnym autobusem Lille-Gdańsk. Na początek po wyjściu z autokaru idź na Starówkę w Gdańsku, gdzie na początek ujrzysz zabytkową Zbrojownię, aby później krocząć wzdłuż ulicy Długiej dojść do Dworu Artusa i symbolu gdańskiego, czyli Fontanny Neptuna. Kolejny charakterystyczny element miasta to Żuraw w Gdańsku nad Motławą. Miejskim autobusem podjedziesz na Westerplatte, czyli miejsce rozpoczęcia II wojny światowej, natomiast przed wejściem do powrotnego autobusu zahacz o Europejskie Centrum Solidarności, w którym zgromadzono pamiątki po ważnych przemianach politycznych.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lille i Gdańskiem

Główny ośrodek Flandrii nawiedzisz bezpośrednim autokarem Gdańsk-Lille. Zaraz po opuszczeniu dworca autobusowego idź na Plac Generała De Gaulle, który otoczony jest przez XVII-wieczne kamienice i w którego pobliżu znajduje się zabytkowy budynek Starej Giełdy w Lille. Palais des Beaux-Arts to drugie największe muzeum sztuki we Francji. Jednym z lokalnych autobusów przedostaniesz się pod bazylika katedralna Notre-Dame-de-la-Treille, czyli główny miejski zabytek. Przed powrotem do następnego autokaru zajrzyj do gwieździstej cytadeli, którą ulokowano na wzgórzu i skąd można oglądnąć widoki Lille.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×