Reklama

Autobus Lille Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Lille
Przewoźnik Deutsche Bahn
od 949,94* PLN
od 24h 17min

Autobus Katowice Lille Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Katowic do Lille

Północne rejony Francji, a zwłaszcza jedno z miast gospodarzy EURO2016 poznasz za sprawą długodystansowego autobusu Katowice-Lille. Daj się porwać przygodzie i jak najszybciej użyj wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów, aby znaleźć najkorzystniejsze połączenie autokarowe.

Komfortowy długodystansowy autobus Lille-Katowice pozwoli odkryć Ci stolicę regionu śląskiego. Wstań z miejsca autobusowego i idź na katowicki rynek, gdzie możesz skosztować lokalnej kuchni. Stamtąd niedaleko już do Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego, do którego warto wybrać się na przedstawienie. Archikatedra Chrystusa Króla w Katowicach z XX wieku to do dziś największa polska katedra. Nie przejdziesz obojętnie również obok Pomnika Powstańców Śląskich czy jedynej w kraju wieży spadochronowej w Parku Kościuszki. Wieczorem z kolei wybierz się jednym z miejskich autobusów do wieżowca Altus, skąd obejrzysz nocną panoramę Katowic.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lille i Katowicami

Bezpośrednim autokarem Katowice-Lille dojedziesz do przemysłowego ośrodka Flandrii. Rozprostuj nogi po przejeździe autobusowym spacerując po Placu Generała De Gaulle, uliczkach, w których kryje się Stara Giełda, zabytkowa budowla opery w Lille czy Izba Przemysłowo-Handlowa z wieżą Beffroi. Zwiedzanie uprzyjemni miejska sieć komunikacyjna, gdyż wskakując do jednego z autobusów przeniesiesz się np. do bazyliki katedralnej Notre-Dame-de-la-Treille czy Palais des Beaux-Arts. Nim wrócisz na dworzec autobusowy zajdź na Braderie, czyli najsłynniejszy europejski pchli targ, gdzie z pewnością upolujesz jakieś interesujące pamiątki czy prezenty dla bliskich.

Autobus: Katowice → Lille
02 cze 09:35
Katowice
03 cze 09:52
Lille, Dworzec kolejowy Flandres
z: Deutsche Bahn
od 949,94* PLN
Autobus: Lille → Katowice
03 cze 18:08
Lille, Dworzec kolejowy Flandres
04 cze 18:09
Katowice
z: Deutsche Bahn
od 967,68* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×