Reklama

Autobus Wrocław Frankfurt: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Frankfurt ↔ Wrocław
Przewoźnik Sindbad
od 210,55* PLN
od 10h 20min

Autobus i autokar z Frankfurtu do Wrocławia

Jeśli chcesz miło i ciekawie spędzić czas to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Frankfurt – Wrocław. W tych miastach nie zaznasz nudy. Oferują bowiem możliwość odkrycia niezwykle ciekawych miejsc i spróbowania lokalnych przysmaków. Pomimo, że Twoja podróż nie będzie należała do najkrótszych, to przebiegnie szybko i w bardzo miłej atmosferze, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu upewnią Cię co do słuszności dokonanego wyboru.

Frankfurt to miasto położone w centralnych Niemczech, po obu stronach rzeki Men, u stop gór Taunus. Jest największym miastem kraju związkowego zwanego Hesją i piątym co wielkości miastem Niemiec. Frankfurt to jedna z najważniejszym metropolii finansowych świata z przydomkiem „Mainhattan”, sprytnie łączącym nazwę rzeki, nad którą jest usytuowane miasto z finansową dzielnicą Nowego Jorku. Frankfurt to miasto kojarzone również z międzynarodowym portem lotniczym, przyjmującym dziennie około 150 tys. pasażerów z całego świata, z „Dzielnicą czerwonych latarni”, stanowiącą jedną z najciekawszych atrakcji miasta oraz z cydrem, napojem alkoholowym z jabłek, zwanym tutaj ebbelwoi. Gdy znajdziesz się już we Franfurcie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, którym przybyłeś do miasta koniecznie musisz zobaczyć wspomniane symbole miasta, nie zapominając jednak, że Frankfurt to również obiekty zabytkowe. Pomimo, że miasto doznało ogromnych zniszczeń podczas ostatniej wojny to obecnie warto zajrzeć na starówkę tzw. Altstadt, gdzie dzięki dokonanej rekonstrukcji obiektów będziesz mógł podziwiać m.in. katedrę św. Bartłomieja z XIV wieku, Starą Operę, Römerberg oraz Ratusz. Frankfurt zaprasza. Przybywaj!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wrocławiem a Frankfurtem.

Wrocław to miasto położone nad Odrą w południowo-zachodniej Polsce. Jest największym miastem województwa dolnośląskiego i jego stolicą. Wrocław to miasto kojarzone przede wszystkim ze słynną Panoramą Racławicką, stanowiącą jedną z największych atrakcji miasta, z wrocławskich krasnali, które od roku 2005 umieszczane są sukcesywnie na terenie całego miasta oraz ze Sky Tower, najwyższym budynkiem w Polsce w kategoriach „wysokość do dachu” i „wysokość do najwyżej położonego pietra”. Gdy przybędziesz do Wrocławia autobusem dalekobieżnym koniecznie musisz jednak zapoznać się z innymi, niezwykle intersującymi atrakcjami tego miasta. Udaj się więc do „Hydropolis” czyli centrum wiedzy o wodzie. Jest to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku, która w niezwykle ciekawy sposób pozwoli Ci na odkrycie procesów, w których bierze udział woda, począwszy od roli, jaką pełni w organizmie każdego człowieka, aż do prądów oceanicznych, wpływających na klimat na ziemi. Następnie skieruj się do „Afrykarium”, które znajduje się we wrocławskim ogrodzie zoologicznym i jest jedynym na świecie tematycznym oceanarium, ukazującym wyłącznie faunę Czarnego Lądu. Jak widzisz Wrocław oferuje całą gamę ciekawych miejsc, wartych zobaczenia!

Autobus: Frankfurt → Wrocław
Frankfurt, Dworzec główny
Wrocław
z: Sindbad
od 309,06* PLN
Autobus: Wrocław → Frankfurt
Wrocław
Frankfurt
z: Sindbad
od 210,55* PLN
Wrocław
Frankfurt przez Ingelheim am Rhein
z: BlaBlaCar
od 187,84* PLN
Wrocław, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, (ul. Sucha)
Frankfurt
z: FlixBus
od 312,97* PLN
Wrocław
Frankfurt
z: BlaBlaCar
od 156,53* PLN
Wrocław, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, (ul. Sucha)
Frankfurt
z: FlixBus
od 295,08* PLN
Wrocław, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, (ul. Sucha)
Frankfurt, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 330,90* PLN
Wrocław
Frankfurt przez Hochheim am Main
z: BlaBlaCar
od 107,33* PLN
Wrocław
Frankfurt
z: Sindbad
od 268,83* PLN
Wrocław
Frankfurt
z: Sindbad
od 212,34* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×