Reklama

Autobus Wrocław Düsseldorf: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Düsseldorf ↔ Wrocław
Przewoźnik Sindbad
od 220,53* PLN
od 13h 30min
Przewoźnik Voyager
od 292,00* PLN
od 12h 35min

Autobus i autokar z Düsseldorfu do Wrocławia

Jeśli pragniesz odwiedzić ciekawe, europejskie miasta o nieco różnych charakterach, to skorzystaj z tej oferty i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Düsseldorf – Wrocław. Pierwsze z miast usytuowane jest w zachodniej części Niemiec. Choć Düsseldorf jest miastem o nowoczesnej architekturze, to nie brak w nim zabytków wartych obejrzenia. Wrocław z kolei zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych polskich miast. Będziesz zauroczony panującą tu atmosferą i wrocławskim Starym Miastem. To będzie interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęca Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Düsseldorf to prawie 600-tysieczne miasto położone w zachodniej części Niemiec, nad Renem. Jest największym miastem i stolicą Nadrenii Północnej- Westaflii, niemieckiego kraju związkowego graniczącego z Belgią i Holandią. Dzieje Düsseldorfu sięgają wieku VIII, choć pierwsza, pisemna wzmianka o mieście pochodzi z wieku XII. W roku 1288 otrzymało ono prawa miejskie, a prawie 100 lat później stało się stolicą księstwa Bergu. Dzisiejszy Düsseldorf to bardzo nowoczesne miasto, będące międzynarodowym centrum finansowym i biznesowym. Choć miasto nie posiada wielu zabytków, to te istniejące zasługują na szczególną uwagę. Po przybyciu do Düsseldorfu i opuszczeniu autobusu dalekobieżnego skieruj się na Starówkę, zwaną Altstadt. To tutaj znajduje się najcenniejszy zabytek miasta, czyli Kościół Św. Lamberta z XIII wieku. W niedalekiej odległości usytuowany jest Burgplatz czyli plac zamkowy z zabytkową wieżą (Schlossturm), będącą pozostałością po zamku. To jedynie kilka spośród licznych obiektów wartych obejrzenia w mieście. Düsseldorf serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wrocławiem a Düsseldorfem

Wrocław to ponad 600-tysięczna stolica Dolnego Śląska. Miasto położone jest w południowo-zachodniej Polsce, na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. To jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Turystów przyciąga chęcią ujrzenia magicznego Rynku, który uważany jest za jeden z największych w Europie. Na jego powierzchni wynoszącej 3,8 hektara usytuowane są dwa ratusze: Stary i Nowy. Pierwszy z nich jest głównym, wrocławskim zabytkiem. Obecnie jest on siedzibą Muzeum Sztuki Mieszczańskiej, będąc jednocześnie jego głównym eksponatem. Po obejrzeniu Ratusza warto zajrzeć do Piwnicy Świdnickiej, która mieści się jego piwnicach i uważana jest za jeden z najstarszych, europejskich lokali gastronomicznych. W jednym z narożników wrocławskiego Rynku znajduje się Bazylika pw. św. Elżbiety z wieżą o wysokości prawie 92 metrów. To jeden z tych zabytków, którego nie można ominąć podczas spaceru po Starym Mieście. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Wrocławia, więc nie zwlekaj, kup przewodnik i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający do tego uroczego miasta.

Autobus: Düsseldorf → Wrocław
Düsseldorf przez Wuppertal
Wrocław
z: BlaBlaCar
od 169,95* PLN
Düsseldorf
Wrocław
z: Voyager
od 347,00* PLN
Düsseldorf
Wrocław
z: Sindbad
od 365,30* PLN
Düsseldorf przez Essen
Wrocław
z: BlaBlaCar
od 169,95* PLN
Düsseldorf
Wrocław
z: Sindbad
od 342,13* PLN
Düsseldorf
Wrocław
z: Voyager
od 292,00* PLN
Düsseldorf
Wrocław
z: Sindbad
od 297,84* PLN
Düsseldorf
Wrocław
z: Sindbad
od 329,16* PLN
Autobus: Wrocław → Düsseldorf
Wrocław
Düsseldorf
z: Sindbad
od 220,53* PLN
Wrocław
Düsseldorf przez Neuss
z: Sindbad
od 220,53* PLN
Wrocław
Düsseldorf
z: Sindbad
od 311,31* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×