Reklama

Autobus Warszawa Düsseldorf: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Düsseldorf ↔ Warszawa
Przewoźnik Sindbad
od 306,46* PLN
od 18h 20min

Autobus Düsseldorf Warszawa Ceny

Autobus i autokar z Düsseldorfu do Warszawy.

Już dzisiaj wybierz się razem z nami w interesującą podróż. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, a pokonanie trasy pomiędzy Düsseldorfem, a Warszawą stanie się jedynie formalnością. Przygodę rozpoczniesz od jednego z największych miast Niemiec. Düsseldorf zachwyci Cię wieloma atrakcjami i niepowtarzalną atmosferą. Warszawa z kolei to stolica Polski z licznymi zabytkami i ciekawymi miejscami. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami.

Düsseldorf to 620-tysięczne miasto położone na terenie Nadrenii Północnej – Westfalii, niemieckiego kraju związkowego obejmującego swym zasięgiem zachodnią część kraju. Miasto jest głównym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Ruhry, którego gospodarka opiera się na złożach węgla kamiennego. Düsseldorf jest tym samym siedzibą wielu koncernów o światowej renomie, wśród których znajdują się m.in. ThyssenKrupp, Henkel, Metro AG i wiele, wiele innych. Nic więc dziwnego, że Düsseldorf jest dużym węzłem komunikacyjnym, stanowiąc również doskonały punkt wypadowy do pobliskiej Kolonii, czy Essen. Zanim wyruszysz w dalszą drogę udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie miasta. Jego dzieje sięgają 1288 roku i pozostawiły tu wiele interesujących obiektów zabytkowych. Jednym z najciekawszych jest Kościół św. Lamberta, którego osobliwością jest wysoka wieża oraz wnętrze, skrywające cenne dzieła sztuki sakralnej. Wartymi obejrzenia są także: Ratusz i pałacyk myśliwski, zwany Schloß Jägerhof. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Düsseldorfu. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Düsseldorfem.

Warszawa to miasto usytuowane w środkowo-wschodniej części Polski, na terenie województwa mazowieckiego. Jest ono stolicą kraju, jego największym miastem i głównym ośrodkiem politycznym, gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym. To również duże centrum turystyczne odwiedzane każdego roku przez rzesze turystów, pragnących obejrzeć wspaniałe, warszawskie zabytki oraz miejsca, w których miały miejsce ważne wydarzenia historyczne. Do takich miejsc z całą pewnością zaliczyć należy: Zamek Królewski z kolumną króla Zygmunta III Wazy, Pałac na Wyspie w Łazienkach Królewskich, w których odbywały się słynne „obiady czwartkowe” organizowane przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wartą obejrzenia jest także archikatedra Świętego Jana Chrzciciela, będącą miejscem pochówku królów, prezydentów i ważnych osobistości. To jedynie namiastka warszawskich atrakcji, więc nie trać czasu i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego ruszaj na zwiedzanie miasta. Rozważ również wycieczkę do pobliskiego Płocka lub Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

Autobus: Düsseldorf → Warszawa
Düsseldorf
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Sindbad
od 306,46* PLN
Düsseldorf przez Neuss
Warszawa, Dworzec PKS, Zachodni
z: Sindbad
od 306,46* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×