Reklama

Autobus Kalisz Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Kalisz
Przewoźnik Pol Regio
od 37,00* PLN
od 05h 40min
Przewoźnik PKP Intercity
od 53,10* PLN
od 04h 14min

Autobus Bydgoszcz Kalisz Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Kalisza

Jeśli pragniesz uczynić coś wyjątkowego, to nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę na odcinku Bydgoszcz – Kalisz. Pierwsze z miast jest stolicą województwa kujawsko-pomorskiego, a jego szczególną osobliwością jest pełna symbioza z wodą, czego doskonałym przykładem jest tzw. Wenecja Bydgoska. Kalisz z kolei to jeden z ważniejszych ośrodków miejskich Wielkopolski. Będziesz oczarowany jego wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Twoja podróż przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Bydgoszcz to miasto liczące ponad 350 tysięcy mieszkańców, plasujące się na 8 miejscu w Polsce pod względem liczby ludności. To również jeden z najważniejszych ośrodków transportu śródlądowego, zawdzięczający swoją pozycję na tym polu Kanałowi Bydgoskiemu. Powstał on w II połowie XVIII wieku i połączył Wisłę i Odrę, poprzez Brdę, Noteć i Wartę. To właśnie Kanał Bydgoski nadał miastu szczególnego charakteru, podkreślając związek Bydgoszczy z wodą. Aby zobaczyć tę osobliwość miasta udaj się w pierwszej kolejności na Wyspę Młyńską. Jest ona usytuowana w samym sercu miasta, w niedalekiej odległości od Starego Rynku. Dzisiaj jest ona oazą zieleni, wyspą rzeczną z dużą ilością dawnych młynów i kładek. Jej częścią jest Wenecja Bydgoska, jeden z najbardziej urokliwych zakątków Bydgoszczy. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta. Bydgoszcz serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Kaliszem a Bydgoszczą.

Kalisz to ponad 100-tysięczne miasto położone w centralno-zachodniej części Polski, nad rzeką Prosną. Jest on drugim pod względem wielkości ośrodkiem województwa wielkopolskiego i miastem o dużym potencjale gospodarczym z doskonale rozwiniętymi gałęziami przemysłu lotniczego, włókienniczego i spożywczego. Historia Kalisza sięga roku 1260. To wówczas otrzymał on prawa miejskie, które wraz z dogodnym położeniem miasta na szlaku bursztynowym przyczyniły się do jego ożywionego rozwoju. Długie dzieje Kalisza pozostawiły na jego terenie wiele wspaniałych zabytków. W pierwszej kolejności skieruj się na Główny Rynek, którego niezwykły urok zachęci Cię do spędzenia tu nieco dłuższej chwili. Stąd dzieli Cię jedynie kilka kroków od monumentalnej Katedry św. Mikołaja Biskupa, która uważana jest za jeden z najstarszych zabytków miasta. Kalisz to również kolegiata Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i wiele, wiele innych atrakcji, których nie sposób tu wymienić. Nie zwlekaj więc ani chwili i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający do miasta. Kalisz zaprasza!

Autobus: Bydgoszcz → Kalisz
03 lip 08:47
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
03 lip 14:27
Kalisz
z: Pol Regio
od 37,00* PLN
03 lip 17:44
Bydgoszcz
03 lip 22:23
Kalisz
z: PKP Intercity
od 59,00* PLN
06 lip 08:47
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
06 lip 14:27
Kalisz
z: Pol Regio
od 37,00* PLN
07 lip 08:47
Bydgoszcz, Dworzec kolejowy, Główna
07 lip 14:27
Kalisz
z: Pol Regio
od 37,00* PLN
Autobus: Kalisz → Bydgoszcz
03 lip 18:44
Kalisz
03 lip 22:58
Bydgoszcz
z: PKP Intercity
od 53,10* PLN
04 lip 08:30
Kalisz
04 lip 11:20
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 20,00* PLN
05 lip 18:44
Kalisz
05 lip 22:58
Bydgoszcz
z: PKP Intercity
od 53,10* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Bydgoszcz → Kalisz
Popularne połączenia z przesiadką  Bydgoszcz → Kalisz

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×