Reklama

Autobus Rzeszów Brzozów: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Brzozów ↔ Rzeszów
Przewoźnik Neobus
od 13,30* PLN
od 01h 18min
Przewoźnik Galicja Express
od 15,18* PLN
od 00h 55min

Autobus Brzozów Rzeszów Ceny

Autobus i autokar z Brzozowa do Rzeszowa

W niezapomnianą podróż zabierze Cię szybki i komfortowy autobus z Brzozowa do Rzeszowa. Stolica Podkarpacia z otwartymi ramionami czeka na przyjezdnych. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku wśród rzeszowskich zakamarków.

Bezpośrednio do miasteczka położonego nad rzeką Stabnicą dojedziesz autobusem z Rzeszowa do Brzozowa. Po opuszczeniu dworca autobusowego kieruj się w stronę brzozowskiego rynku. Na uwagę zasługuje tam neoklasycystyczny dawny ratusz miejski, w którym znajduje się siedziba Muzeum Regionalnego im. Adama Fastnachta. Na terenie miasta zlokalizowanych jest mnóstwo zabytków architektonicznych jak np. obecny Brzozowski Dom Kultury czy zabytkowy budynek dawnego kolegium misjonarzy. Przed odjazdem Twojego kolejnego dalekobieżnego autobusu zobacz jeszcze barokowy kolegiacki kościół pw. Przemienienia Pańskiego w kaplicy z obrazem Matki Bożej Ognistej.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Rzeszowem i Brzozowem

Największe miasto południowo – wschodniej Polski można odwiedzić autokarem z Brzozowa do Rzeszowa. Zatrzaskując za sobą drzwi długodystansowego autobusu udaj się pod rzeszowski zamek, u którego stóp czeka już na Ciebie Rzeszowska Fontanna Multimedialna. Następnie rzeszowskie uliczki poprowadzą Cię do rzeszowskiego rynku, na którym największym zainteresowaniem cieszy się XV-wieczny rzeszowski ratusz. Obok niego można zejść do innej zgoła atrakcji, czyli 400-metrowej trasy podziemnej „Rzeszowskie Piwnice”. Będziesz mieć okazję powrotu do dzieciństwa, a Twoim wehikułem czasu będzie jedyne takie w Polsce Muzeum Dobranocek w Teatrze Maska. Zdarzyło się tak, że ominęły Cię pokazy lotnicze, więc bez chwili wahania kup bilet na dalekobieżny autobus i przyjedź na „Rzeszow Air Show”.

Autobus: Brzozów → Rzeszów
Brzozów
Rzeszów
z: Neobus
od 13,30* PLN
Brzozów, Alta III Maja
Rzeszów, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: Neobus
od 14,30* PLN
Brzozów, Alta III Maja
Rzeszów, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: Neobus
od 14,30* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×