Reklama

Autobus Ustroń Bielsko-Biała: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bielsko-Biała ↔ Ustroń
Przewoźnik Lajkonik
od 6,00* PLN
od 00h 30min
Przewoźnik WISPOL
od 8,00* PLN
od 00h 39min
Przewoźnik Koleje Slaskie
od 9,35* PLN
od 00h 49min

Autobus Bielsko-Biała Ustroń Ceny

Autobus i autokar z Bielska-Białej do Ustronia

Jeśli pragniesz bliżej poznać miasta województwa śląskiego, to wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, przemierzającym trasę Bielsko-Biała – Ustroń. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet. Oba miasta zachwycą Cię malowniczym usytuowaniem, a Bielsko-Biała oczaruje Cię wspaniałymi zabytkami. To będzie bardzo interesująca wycieczka. Twoja podróż nie będzie należała do dalekich, więc przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu, wprawią Cię w doskonały nastrój. Ruszaj w drogę!

Bielsko-Biała to ponad 170-tysięczne miasto położone w Polsce południowej, nad rzeką Białą, w województwie śląskim. Usytuowanie miasta u podnóża Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego sprawia, iż jest ono doskonałą bazą wypadową do pieszych wędrówek górskich oraz do uprawiania sportów zimowych. Z okolic Bielska-Białej prowadzi aż 16 szlaków turystycznych, a przez teren miasta przebiega 9 szlaków narciarskich. W jego granicach znajduje się szczyt Szyndzielnia, na który można dostać się nowoczesną koleją linową. Podczas pobytu w Bielsku-Białej warto zwiedzić również jego zabytki. Swym kształtem architektonicznym nawiązują do wpływów czeskich i austriackich. Ciekawostką jest, iż w wieku XIX, Bielsko – jedno z miast, które stanowi obecnie składową Bielska-Białej – nazywane było „małym Wiedniem”. Przyczyniła się do tego z całą pewnością zamożność mieszkańców, gdyż Bielsko było ważnym ośrodkiem przemysłu sukienniczego. Po przybyciu do Bielska-Białej i opuszczeniu autobusu dalekobieżnego udaj się na Stare Miasto, nad którym góruje Zamek Książąt Sułkowskich. To najstarszy zabytek miasta. Kolejnym obiektem, który musisz zobaczyć jest Katedra św. Mikołaja, której budowa datowana jest na wiek XV. Przybywaj! Bielsko-Biała serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Ustroniem a Bielsko-Białą.

Ustroń to 16-tysięczne miasto położone w południowej Polsce, nad rzeką Wisłą, w województwie śląskim. Jest ono znaną miejscowością wczasową, wypoczynkową i uzdrowiskową, do czego w głównej mierze przyczynia się jego urokliwe usytuowanie na północnych stokach Beskidu Śląskiego. Ustroń należy do tych miast, które bez względu na porę roku cieszą się popularnością wśród turystów. Jest bowiem doskonałą bazą wypadową do pieszych wędrówek górskich, szczególnie tych na Równicę, Czantorię i Orłową. To w Ustroniu swój bieg rozpoczyna Główny Szlak Beskidzki, który oznakowany jest kolorem czerwonym. Zimą Ustroń przyciąga amatorów białego szaleństwa, oferując m.in. Kolej Linową na Czantorię i Palenicę. Ustroń to również uzdrowisko, które od ponad dwóch wieków wspomaga leczenie kuracjuszy. W mieście znajdują się bowiem źródła wody żelazistej oraz pokłady borowiny, a wspaniałe krajobrazy, cisza i spokój stanowią doskonałe warunki do wypoczynku. Gdy przybędziesz do Ustronia i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego koniecznie udaj się na jego zwiedzanie. Wartym zobaczenia jest Muzeum Ustrońskie, budynek dawnej karczy z XVIII oraz Kościół Ewangelicko-Augsburski Apostoła Jakuba Starszego. W Ustroniu nie sposób się nudzić! Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Bielsko-Biała → Ustroń
14 sie 21:45
Bielsko-Biała
14 sie 22:34
Ustroń
z: Koleje Slaskie
od 9,35* PLN
15 sie 08:49
Bielsko-Biała
15 sie 09:38
Ustroń
z: Koleje Slaskie
od 9,35* PLN
16 sie 06:35
Bielsko-Biała
16 sie 07:14
Ustroń
z: WISPOL
od 8,00* PLN
Autobus: Ustroń → Bielsko-Biała
14 sie 08:02
Ustroń przez Skoczów, Przystanek autobusowy, Skoczów
14 sie 08:25
Bielsko-Biała, Przystanek autobusowy, Dworzec PKS. Górna płyta
z: Lajkonik
od 6,00* PLN
15 sie 06:50
Ustroń przez Cieszyn
15 sie 07:20
Bielsko-Biała
z: Lajkonik
od 6,00* PLN
15 sie 21:20
Ustroń przez Wisła
15 sie 22:00
Bielsko-Biała
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
16 sie 06:50
Ustroń przez Cieszyn
16 sie 07:20
Bielsko-Biała
z: Lajkonik
od 6,00* PLN
16 sie 08:02
Ustroń przez Skoczów, Przystanek autobusowy, Skoczów
16 sie 08:25
Bielsko-Biała, Przystanek autobusowy, Dworzec PKS. Górna płyta
z: Lajkonik
od 6,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Ustroń → Bielsko-Biała
Popularne połączenia z przesiadką  Bielsko-Biała → Ustroń

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×