Reklama

Autobus Żywiec Bielsko-Biała: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bielsko-Biała ↔ Żywiec
Przewoźnik PKP Intercity
od 4,00* PLN
od 00h 36min
Przewoźnik FlixBus
od 8,99* PLN
od 00h 25min
Przewoźnik Koleje Slaskie
od 10,00* PLN
od 00h 28min

Autobus Bielsko-Biała Żywiec Ceny

Autobus i autokar z Bielska-Białej do Żywca

Marzy Ci się kilka dni urlopu w otoczeniu natury? Jeśli tak, koniecznie sprawdź połączenia autobusowe Bielsko-Biała Żywiec i zafunduj sobie odrobinę relaksu, korzystając z licznych szlaków turystycznych znajdujących się w okolicach tych dwóch miast. Dzięki naszej wyszukiwarce z pewnością znajdziesz interesujące Cię połączenie w dogodnym terminie. Zarezerwuj bilet i zrelaksuj się już na pokładzie autobusu.

Miłośników pieszych wędrówek może zainteresować fakt, że przez okolice Bielska-Białej prowadzą liczne szlaki turystyczne. Ci, którzy chcieliby podziwiać okolicę z góry, ale nie mają ochoty na spacer, mogą skorzystać z jednej z najnowocześniejszych kolei linowych, której przystanek początkowy znajduję się w Olszówce. Warto wspomnieć również o tym, że Bielsko-Biała znajduje się między innymi na Szlaku Architektury Drewnianej, co oznacza, że w mieście zobaczyć można kilka ciekawych budynków, m. in. Dom Tkacza lub kościół Św. Barbary. Ciekawym muzeum, znajdującym się w Bielsku-Białej jest Muzeum Techniki i Włókiennictwa, związanym z rozwijającym się tutaj niegdyś sukiennictwem. Odpoczynek należy rozważyć na Rynku, przy którym podziwiać można zabytkowe kamienice. Po chwili przerwy koniecznie trzeba wybrać się do znajdującego się w centrum miasta zabytkowego zamku, którego najstarsze fragmenty datowane są na XIV wiek.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Żywcem a Bielsko-Białą

W niedalekiej odległości od Bielska-Białej położony jest Żywiec, do którego szybko i wygodnie dotrzesz na pokładzie autobusu dalekobieżnego. Żywiec słynie przede wszystkim z przemysłu piwowarskiego. Ciekawą atrakcją turystyczną jest z pewnością możliwość zwiedzania Browaru Żywieckiego. Po podróży autobusem, z pewnością należy skierować swoje kroki w kierunku Rynku, przy którym znajduje się większość żywieckich zabytków – między innymi konkatedra Narodzenia NMP, jak również Stary i Nowy Zamek. Będąc w Żywcu, z pewnością należy wybrać się nad Jezioro Żywieckie i oddać się relaksowi nad wodą. Natomiast ci, którzy szukają nieco mocniejszych wrażeń, powinni wiedzieć, że na Górze Żar ma swoją siedzibę centrum paralotniarstwa.

Autobus: Bielsko-Biała → Żywiec
27 cze 07:30
Bielsko-Biała
27 cze 08:00
Żywiec
z: BlaBlaCar
od 4,00* PLN
27 cze 12:31
Bielsko-Biała
27 cze 13:07
Żywiec
z: PKP Intercity
od 4,00* PLN
28 cze 06:00
Bielsko-Biała, Przystanek autobusowy, Warszawska Dworzec
28 cze 06:25
Żywiec, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, Dworzec autobusowy
z: FlixBus
od 8,99* PLN
28 cze 12:31
Bielsko-Biała
28 cze 13:07
Żywiec
z: PKP Intercity
od 4,00* PLN
01 lip 07:50
Bielsko-Biała
01 lip 08:20
Żywiec
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
01 lip 14:45
Bielsko-Biała
01 lip 15:13
Żywiec
z: Koleje Slaskie
od 10,00* PLN
Autobus: Żywiec → Bielsko-Biała
28 cze 16:24
Żywiec
28 cze 16:52
Bielsko-Biała
z: Koleje Slaskie
od 10,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×