Reklama

Autobus Wadowice Bielsko-Biała: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bielsko-Biała ↔ Wadowice
Przewoźnik Pol Regio
od 5,50* PLN
od 01h 14min

Autobus Bielsko-Biała Wadowice Ceny

Autobus i autokar z Bielsko-Białej do Wadowic

Miasto, które na świat wydało Karola Wojtyłę odwiedzisz dalekobieżnym autobusem Bielsko-Biała-Wadowice. Nie pozwól na siebie czekać temu wyjątkowemu miejscu i przybywaj. Dodatkowo w znalezieniu korzystnego biletu długodystansowego autobusu pomoże Ci wyszukiwarka dalekobieżnych autobusów.

Podnóże Beskidu Śląskiego nawiedzisz, dzięki dalekobieżnemu autobusowi Wadowice-Bielsko-Biała. Po podróży autokarowej urządź spacer nad rzeką Białą, która to jest granicą między województwem Śląskim i Małopolskim. Miejski autobus podrzuci Cię pod Zamek w Bielsku – Białej, w którym jest także Muzeum Historyczne i z którego roztaczają się niesamowite widoki. Zaraz obok powstał zgodnie z myślą Emila Förstera Teatr Polski. Na bielskim rynku możesz skosztować regionalnych rarytasów i podziwiać XIX-wieczny bielski ratusz na miejscu dawnego Targu Bydlęcego. Nieopodal warto zahaczyć o katedrę św. Mikołaja z ciekawymi wieżami. Zanim opuścisz miasto dalekobieżnym autobusem wjedź kolejką gondolową na Szyndzielnię i ponapawaj się przepięknym krajobrazem.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wadowicami i Bielsko-Białą

Bezpośredni autokar Bielsko-Biała-Wadowice w krótkim czasie przeniesie Cię do urokliwego miasteczka Jana Pawła II. Prosto z dworca autobusowego zmierzaj do Bazyliki Ofiarowania NMP, w której wnętrzu znajduje się cudowny obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w której swoją drogę chrześcijańską rozpoczął Jan Paweł II. Tuż przy niej stoi Dom Rodzinny Ojca Świętego, w którym spędził swoje dzieciństwo Lolek. Najlepszym okresem na wizytę są Dni Wadowic w maju, kiedy to w urodziny Karola Wojtyły odbywają się tu huczne imprezy. Odwiedziny w tej miejscowości nie byłyby pełne, gdyby przed wejściem do powrotnego autokaru nie spróbować słynnych papieskich kremówek.

Autobus: Bielsko-Biała → Wadowice
12 lis 06:22
Bielsko-Biała
12 lis 07:36
Wadowice
z: Pol Regio
od 5,50* PLN
12 lis 09:30
Bielsko-Biała
12 lis 10:30
Wadowice
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
15 lis 06:22
Bielsko-Biała
15 lis 07:36
Wadowice
z: Pol Regio
od 5,50* PLN
Autobus: Wadowice → Bielsko-Biała
12 lis 06:07
Wadowice
12 lis 07:19
Bielsko-Biała
z: Pol Regio
od 5,50* PLN
14 lis 06:07
Wadowice
14 lis 07:19
Bielsko-Biała
z: Pol Regio
od 5,50* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×