Reklama

Autobus Wisła Bielsko-Biała: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bielsko-Biała ↔ Wisła
Przewoźnik WISPOL
od 9,00* PLN
od 00h 52min

Autobus Bielsko-Biała Wisła Ceny

Autobus i autokar z Bielska-Białej do Wisły

Jeśli chcesz odbyć bardzo interesującą podróż, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Bielsko-Biała – Wisła. Pierwsze z miast cechuje niezwykła historia powstania, którą odkryjesz odwiedzając Muzeum Historyczne, którego siedziba znajduje się w pięknym Zamku książąt Sułkowskich. Wisła z kolei odkryje przed Tobą uroki Beskidów i sprawi, iż ani przez chwilę nie będziesz się nudził. To będzie bardzo ciekawa podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będzie niska cena biletu i komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu.

Bielsko-Biała to ponad 170-tysięczne miasto położone w południowej części Polski, u stóp Beskidów, nad rzeką Białą, która przez długie wieki stanowiła granicę pomiędzy historycznym Śląskiem, a Małopolską. Obecną Bielsko-Białą tworzą niegdyś oddzielne organizmy miejskie tj. Bielsko - miasto położone na Śląsku Cieszyńskim oraz Biała Krakowska, położona na terenie Małopolski. W roku 1951 zostały one połączone, stając się jednym miastem. Nie sposób opowiedzieć tu ciekawej historii miasta, dlatego dla jej lepszego poznania warto udać się do Muzeum Historycznego w Bielsku Białej. Mieści się ono w Zamku książąt Sułkowskich, który jest najstarszym i największym obiektem zabytkowym w mieście. Podczas pobytu na Starym Mieście warto również zwrócić uwagę na Katedrę św. Mikołaja oraz uroczy bielski Rynek, który usytuowany jest w centralnym miejscu tzw. Wzgórza Miejskiego, na którym kiedyś powstało średniowieczne Bielsko. Nie zwlekaj więc i osobiście przekonaj się o pięknie Bielska-Białej, rezerwując bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wisłą a Bielsko-Białą

Wisła to 11-tysięczne miasto na południu Polski, usytuowane w głębi Beskidu Śląskiego. Jest ono największym ośrodkiem luterańskim w Polsce i jedynym miastem w kraju, którego większość mieszkańców jest wyznawcami protestantyzmu. Wisła to również znana miejscowość wypoczynkowa, turystyczna i sportowa, utrzymująca swą atrakcyjność bez względu na pory roku. Turyści przybywający do Wisły zimą, mają do dyspozycji około 30 wyciągów narciarskich, których łączna długość tras zjazdowych wynosi ponad 20 km. Latem ogromną popularnością cieszą się piesze szlaki górskie i szlaki rowerowe. Zanim wyruszysz w okolice Wisły warto na nieco dłużej zatrzymać się w samym mieście. Wartymi obejrzenia są bowiem: Kościół Ewangelicko-Augsburski apostołów Piotra i Pawła, Pałacyk Myśliwski Habsburgów, Zamek Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na Zadnim Groniu oraz Muzeum poświęcone Adamowi Małyszowi, gdzie można obejrzeć m.in. cztery Kryształowe Kule. W Wiśle nie sposób się nudzić, więc już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny i przybywaj do tego uroczego miasta.

Autobus: Bielsko-Biała → Wisła
22 lis 07:35
Bielsko-Biała
22 lis 08:27
Wisła przez Ustroń
z: WISPOL
od 9,00* PLN
22 lis 09:30
Bielsko-Biała przez Szczyrk
22 lis 10:10
Wisła
z: BlaBlaCar
od 4,00* PLN
23 lis 07:35
Bielsko-Biała
23 lis 08:27
Wisła przez Ustroń
z: WISPOL
od 9,00* PLN
Autobus: Wisła → Bielsko-Biała
22 lis 06:38
Wisła przez Ustroń
22 lis 07:30
Bielsko-Biała
z: WISPOL
od 9,00* PLN
23 lis 06:38
Wisła przez Ustroń
23 lis 07:30
Bielsko-Biała
z: WISPOL
od 9,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Bielsko-Biała → Wisła
Popularne połączenia z przesiadką Wisła → Bielsko-Biała
Popularne połączenia z przesiadką  Bielsko-Biała → Wisła

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×