Reklama

Autobus Elbląg Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Elbląg
Przewoźnik PKS Nova
od 61,00* PLN
od 07h 38min

Autobus i autokar z Białegostoku do Elbląga

Jeśli zamierzasz nieco bliżej poznać polskie miasta usytuowane w północnej części kraju, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Białystok – Elbląg. Przygodę rozpoczniesz w stolicy malowniczego Podlasia. Zachwyci Cię ona niepowtarzalną atmosferą i wspaniałymi zabytkami. Elbląg z kolei to miasto słynące z Kanału Elbląskiego i długiej historii. To będzie bardzo interesująca podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek. Ruszaj w drogę!

Białystok to miasto położone w południowo- wschodniej części Polski, na terenie województwa podlaskiego. Jest jego największym miastem i stolicą oraz dużym ośrodkiem gospodarczym z doskonale rozwiniętymi gałęziami przemysłu włókienniczego, elektromaszynowego i spożywczego. Znaczącą rolę w gospodarce miasta odgrywa także handel ze wschodem, czego dowodem jest znaczna ilość centrów handlowych i supermarketów działających na terenie Białegostoku. Dzięki swemu usytuowaniu miasto jest także ważnym węzłem komunikacyjnym z przebiegającą przez jego obszar międzynarodową trasą, łączącą Zachód Europy ze Skandynawią. Warto więc skorzystać z okazji i wybrać się do pobliskiego Augustowa lub Suwałk. Zanim wyruszysz w dalszą trasę udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie Białegostoku i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego skieruj się w stronę pięknego zespołu parkowo-pałacowego Branickich, który jest najcenniejszym obiektem miasta. Na uwagę zasługują także: Cerkiew św. Marii Magdaleny, Ratusz, Loża Masońska i wiele, wiele innych obiektów. Białystok serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Elblągiem a Białymstokiem.

Elbląg to 120-tysięczne miasto usytuowane w północnej części Polski, na terenie malowniczego województwa warmińsko-mazurskiego. Leży ono u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego i jest portem morskim z częścią towarową i pasażerską, umożliwiającą odprawę jachtów zmierzających w stronę obwodu kaliningradzkiego. Elbląg posiada także doskonałe połączenia z Gdańskiem, Malborkiem i innymi pięknymi miastami najbliższego regionu. Zanim wyruszysz na ich zwiedzanie udaj się w pierwszej kolejności na spacer ulicami Elbląga. Należy on do jednego z najstarszych miast w Polsce i szczyci się wieloma wspaniałymi zabytkami. Do takich zaliczyć należy m.in. Stare Miasto z Katedrą pod wezwaniem św. Mikołaja, Ścieżką Kościelną, Bramą Targową i pięknym Rynkiem z zabytkowymi kamieniczkami. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Elbląga, pamiętając o odbyciu rejsu słynnym Kanałem Elbląskim, uznanym za jeden z siedmiu cudów Polski. Elbląg serdecznie zaprasza!

Autobus: Elbląg → Białystok
10 maj 10:45
Elbląg, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
10 maj 18:23
Białystok
z: PKS Nova
od 61,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Elbląg → Białystok
Popularne połączenia z przesiadką  Białystok → Elbląg

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×