Reklama

Autobus Ostrołęka Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Ostrołęka
Przewoźnik Hoper
od 25,99* PLN
od 02h 00min
Przewoźnik PKS Nova
od 29,00* PLN
od 02h 03min
Przewoźnik PKS Olsztyn
od 38,00* PLN
od 02h 05min

Autobus Białystok Ostrołęka Ceny

Autobus i autokar z Białegostoku do Ostrołęki

Jeśli pragniesz zwiedzić miasta Polski północno-wschodniej, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Białystok - Ostrołęka. Pierwsze z miast jest stolicą malowniczego Podlasia. Zachwyci Cię ono pięknymi zabytkami i wspaniałą, niepowtarzalną atmosferą. Ostrołęka z kolei to centrum folkloru kurpiowskiego, znanego z pięknych wycinanek i kolorowych strojów. To nie będzie daleka podróż, więc przebiegnie ona szybko, a jej komfortowe warunki i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Białystok to polskie miasto liczące prawie 300 tysięcy mieszkańców. Jest ono usytuowane w północno-wschodniej części kraju, na terenie malowniczego województwa podlaskiego. Pełni rolę jego stolicy oraz głównego ośrodka gospodarczego, kulturalnego i edukacyjnego regionu. Cechą charakterystyczną Białegostoku jest niepowtarzalna atmosfera miasta. Przekonaj się o tym osobiście i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na zwiedzanie stolicy Podlasia. Przemierzając centrum miasta nie umkną Twojemu wzroki piękne, zabytkowe kamienice, a wśród nich: Kamienica Kantorowiczów, Kamienica Moesa i Kamienica Szturmanów. Na uwagę zasługują również białostockie obiekty sakralne różnych wyznań. Jednym z najwspanialszych jest Sobór św. Mikołaja Cudotwórcy, pochodzący z I połowy wieku XIX. W jego wnętrzach będziesz mógł podziwiać piękne ikony oraz freski przedstawiające m.in. Sąd Ostateczny oraz wizerunki Cyryla i Metodego. Białystok to również monumentalna Bazylika Archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz perła wśród tutejszych zabytków, czyli wspaniały Pałac Branickich. Kup przewodnik i przybywaj do tego ciekawego miasta. Białystok serdecznie zaprasza.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Ostrołęką a Białymstokiem.

Ostrołęka to miasto położone nad Narwią, w północno-wschodniej części kraju, na skraju urokliwej Puszczy Zielonej. Jest ono głównym ośrodkiem tzw. folkloru kurpiowskiego, znanego z pięknych wycinanek, gwary i niezwykle kolorowych strojów ludowych. Gdy znajdziesz więc w Ostrołęce i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego skieruj swoje pierwsze kroki w stronę Muzeum Kultury Kurpiowskiej, które przybliży Ci historię tego ciekawego regionu. W następnej kolejności udaj się na zwiedzanie miasta. Na szczególną uwagę zasługują jego obiekty sakralne, a wśród nich: Kościół farny pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny i św. Mikołaja, Kościół pod wezwaniem św. Wojciecha oraz pobernardyński Kościół pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego. Ostrołęka to również urokliwe Stare Miasto z pięknym Ratuszem i zabytkowymi kamieniczkami. Jak widzisz nie sposób się tutaj nudzić, więc nie zwlekaj, kup przewodnik i przybywaj! Ostrołęka serdecznie zaprasza!

Autobus: Białystok → Ostrołęka
21 wrz 20:00
Białystok
21 wrz 22:05
Ostrołęka
z: PKS Nova
od 36,00* PLN
Białystok
Ostrołęka
z: PKS Nova
od 36,00* PLN
Białystok
Ostrołęka
z: PKS Nova
od 36,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×