Reklama

Autobus Ełk Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Ełk
Przewoźnik PKP Intercity
od 19,90* PLN
od 01h 19min
Przewoźnik Pol Regio
od 24,00* PLN
od 01h 32min

Autobus Białystok Ełk Ceny

Autobus i autokar z Białegostoku do Ełku

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zwiedzić miast usytuowanych w północno-wschodniej części Polski, to właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Białystok - Ełk. Pierwsze z miast słynie z niepowtarzalnej atmosfery oraz pięknego Pałacu Branickich, o którym mówi się, iż jest „Wersalem Północy”. Ełk z kolei zachwyci Cię pięknymi krajobrazami i wpisującymi się w niego lasami i jeziorami. Twoja podróż przebiegnie szybko, a jej komfortowe warunki i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek! Ruszaj w drogę!

Białystok to 300-tysięczna stolica województwa podlaskiego, obejmującego północno-wschodnią część Polski. Miasto usytuowane jest nad rzeką Białą, od której wywodzi się jego nazwa i leży na obszarze nazywanym Zielonymi Płucami Polski. Niedaleko stąd do Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Krajobrazowego oraz do Puszczy Białowieskiej, które przyciągają miłośników niczym nie skażonej przyrody i pięknych krajobrazów. Kolejnym walorem Białegostoku jest jego przygraniczne położenie, dzięki któremu miasto stanowi doskonały punkt wypadowy do wycieczek na Litwę, Białoruś lub do Rosji. Warto jednak w pierwszej kolejności wybrać się na spacer ulicami miasta, które dzięki swej długiej i ciekawej historii szczyci się wspaniałymi zabytkami. To tutaj znajduje się wspaniały Pałac Branickich, określany przez wielu „Wersalem Podlasia” lub „Wersalem Północy”. Swój obecny wygląd pałac zawdzięcza hetmanowi wielkiemu koronnemu - Janowi Klemensowi Branickiemu i jego żonie Izabeli Poniatowskiej. Białystok to również Zespół Katedralny Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Cerkiew św. Marii Magdaleny oraz wiele innych wspaniałych zabytków. Nie sposób wymienić tu wszystkich więc nie zwlekaj i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Białegostoku. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Ełkiem a Białymstokiem.

Ełk to urokliwe miasto położone na północno-wschodnim krańcu Polski, na obszarze niezwykle malowniczego województwa warmińsko-mazurskiego. Jest ono największym ośrodkiem miejskim na Mazurach i miastem usytuowanym w centralnej części obszaru, zwanego Zielonymi Płucami Polski. Ze względu na swoje położenie wśród lasów i jezior połączonych ze sobą rzekami, Ełk przyciąga rzesze miłośników turystyki wodnej, w tym kajakarstwa i wędkarstwa. Warto wybrać się również na zwiedzanie tego pięknego miasta, które jako jedyne w województwie, do roku 1945 nie należało do państwa polskiego. Gdy znajdziesz się więc w Ełku i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego skieruj się w stronę Kościoła Najświętszego Serca Jezusowego oraz Katedry św. Wojciecha. Te wspaniałe budowle sakralne to najcenniejsze skarby Ełku. Nie możesz pominąć również ruin Zamku Krzyżackiego oraz pięknych kamieniczek z przełomu wieku XIX i XX. Przybywaj! Ełk serdecznie zaprasza!

Autobus: Białystok → Ełk
05 lip 10:35
Białystok
05 lip 12:07
Ełk
z: Pol Regio
od 24,00* PLN
05 lip 14:05
Białystok
05 lip 15:24
Ełk
z: PKP Intercity
od 19,90* PLN
06 lip 10:35
Białystok
06 lip 12:07
Ełk
z: Pol Regio
od 24,00* PLN
06 lip 14:05
Białystok
06 lip 15:24
Ełk
z: PKP Intercity
od 19,90* PLN
Autobus: Ełk → Białystok
05 lip 05:25
Ełk
05 lip 06:46
Białystok
z: PKP Intercity
od 19,90* PLN
06 lip 05:25
Ełk
06 lip 06:46
Białystok
z: PKP Intercity
od 19,90* PLN
08 lip 05:25
Ełk
08 lip 06:46
Białystok
z: PKP Intercity
od 19,90* PLN
11 lip 05:38
Ełk
11 lip 07:26
Białystok
z: Pol Regio
od 24,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Ełk → Białystok
Popularne połączenia z przesiadką  Białystok → Ełk

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×