Reklama

Autobus Zambrów Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Zambrów
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Białystok ↔ Zambrów. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Białegostoku do Zambrowa

Dzięki korzystnej cenie biletu na przejazd dalekobieżnym autobusem z Białegostoku do Zambrowa, będziesz mięć możliwość odwiedzin tego podlaskiego miasteczka. Odnajdziesz tam upragniony spokój i odpoczynek na łonie natury, dlatego nie powinno się dłużej zastanawiać i należy wskoczyć w najbliższy długodystansowy autobus.

Bezpośredni przejazd liniowym autobusem Zambrów Białystok dowiezie Cię do stolicy województwa podlaskiego. Opuść dworzec autobusowy i idź w stronę największej atrakcji, a mianowicie pałac Branickich, czyli tak zwany „Wersal Podlaski”. Do pałacowego parku przylegają białostockie Planty, po których spacer to czysta przyjemność. Zróżnicowanie religijne widoczne w mieście przez pryzmat sakralnych budowli jak Archikatedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny czy największa w kraju Cerkiew św. Ducha. Przed powrotem długodystansowym autobusem zobacz jeszcze Rynek Kościuszki, na którym kręgi ukazują historyczny jego obraz oraz nie przegap tam również białostockiego Ratusza z Muzeum Podlaskim.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zambrowem i Białymstokiem

Szybko dostaniesz się do miejscowości zlokalizowanej nad rzeką Jabłonką bezpiecznym autokarem z Białegostoku do Zambrowa. Po wstaniu z miejsca autobusowego zobacz cmentarz jeńców radzieckich lub cmentarz żydowski. Bez wątpienia na uwagę zasługuje kościół Świętej Trójcy w Zambrowie z XIX wieku, jednak w swoich murach przechowuje elementy pochodzące z XVII wieku. Rozprostuj nogi przed kolejną podróżą autokarową oglądając zambrowskie kamienice, które układają się w ulice Tadeusza Kościuszki oraz gen. Władysława Sikorskiego.

Autobus: Białystok → Zambrów
Białystok
Zambrów
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×