Reklama

Autobus Kraków Barcelona: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Barcelona ↔ Kraków
Przewoźnik Distribusion
od 586,89* PLN
od 35h 30min
Przewoźnik Sindbad
od 614,33* PLN
od 37h 00min

Autobus Barcelona Kraków Ceny

Autobus i autokar z Barcelony do Krakowa

Jeśli chcesz uczynić coś niezwykłego, to już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Barcelona – Kraków. Pierwsze z miast usytuowane jest w Hiszpanii i przywodzi na myśl wspaniałe dzieło Antonio Gaudiego, czyli słynną Sagradę Familię. Kraków z kolei należy do najpiękniejszych polskich miast. Zachwyci Cię wspaniałym Rynkiem Głównym i Wzgórzem Wawelskim. Choć Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami.

Barcelona to drugie co do wielkości miasto Hiszpanii z liczbą ludności wynoszącą ponad 1,6 miliona mieszkańców. Usytuowana jest w północno-wschodniej części Półwyspu Iberyjskiego, nad Morzem Śródziemnym, w odległości około 120 km od Pirenejów i granicy z Francją. Jest stolicą Katalonii, jednego z najciekawszych regionów Hiszpanii. Barcelona jest obecnie jednym z największych europejskich portów morskich oraz ważnym centrum turystycznym, odwiedzanym przez rzesze turystów. Do ogromnej popularności miasta przyczynił się Antonio Gaudi, który jest autorem najwspanialszych zabytków miasta. Jednym z nich jest słynna Sagrada Familia, czyli Świątynia Pokutna Świętej Rodziny. To jeden z symboli Barcelony, którego nie można pominąć podczas zwiedzania miasta. Innym dziełem Gaudiego jest Park Güell, charakteryzujący się ciekawymi budowlami i pięknymi mozaikami. Barcelona to również słynny stadion Camp Nou i klub FC Barcelona oraz wiele innych atrakcji, których nie sposób tu wymienić. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający do tego niezwykłego miasta.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem a Barceloną.

Kraków należy do jednego z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Położony jest w południowej części kraju, nad rzeką Wisłą, w województwie małopolskim. Jednym z walorów Krakowa – oprócz wspaniałych zabytków i niepowtarzalnej atmosfery – jest jego usytuowanie w niedalekiej odległości od Zakopanego, Wieliczki, Oświęcimia i Wadowic, a więc miejsc będących celem podróży wielu turystów. Zanim wyruszysz w okolice Krakowa koniecznie musisz zobaczyć największe atrakcje miasta. Do takich zaliczyć należy m.in. Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim na Wawelu i Katedrą oraz Rynek Główny z Sukiennicami, Kościołem Mariackim, Kościołem św. Wojciecha i Ratuszem. Będąc na krakowskim Starym Mieście warto udać się na spacer jego najstarszymi ulicami, wśród których na szczególną uwagę zasługują: ulica Floriańska, ulica Szewska, Sławkowska i Grodzka. Nie sposób oddać tu uroku Krakowa i wymienić wszystkich miejsc wartych obejrzenia, więc już teraz kup przewodnik i zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Kraków serdecznie zaprasza!

Autobus: Barcelona → Kraków
06 cze 03:30
Barcelona
07 cze 16:30
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
z: Sindbad
od 614,33* PLN
Autobus: Kraków → Barcelona
03 cze 11:00
Kraków
04 cze 22:30
Barcelona, Dworzec PKS North
z: Distribusion
od 586,89* PLN
03 cze 11:00
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
04 cze 22:30
Barcelona
z: Sindbad
od 630,29* PLN
06 cze 11:00
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
07 cze 22:30
Barcelona
z: Sindbad
od 629,92* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×