Reklama

Autobus Warszawa Barcelona: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Barcelona ↔ Warszawa
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Barcelona ↔ Warszawa. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Barcelony do Warszawy

Jeśli chcesz zrobić wyłącznie coś dla siebie to ta oferta doskonale wpasowuje się w Twoje pragnienia. Nie zwlekaj! Już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Barcelona – Warszawa. Barcelona, stolica niezwykłej Katalonii, cudowne miasto w Hiszpanii, miasto Gaudiego i FC Barcelony! To miasto, które po prostu trzeba zobaczyć. Warszawa jest również niezwykła i na pewno skradnie Twoje serce wspaniałą atmosferą i niezwykłym urokiem. Pomimo, że Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu dadzą Ci pewność, że dokonałeś doskonałego wyboru!

Barcelona to miasto w Hiszpanii, położone w jej północno-wschodniej części, nad Morzem Śródziemnym. Barcelona jest stolicą prowincji o tej samej nazwie oraz stolicą autonomicznej Katalonii, która słynie ze swej odrębności, niezależności oraz przywiązania do własnej kultury. Barcelona założona została w starożytności jako miasto rzymskie. W średniowieczu była już stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Obecnie jest jednym z największych na świecie centrów turystycznych, gospodarczych i kulturalno-sportowych. Któż bowiem nie słyszał o takich symbolach Barcelony jak budowanym od 1882 roku, wspaniałym kościele Sagrada Familia, stadionie Camp Nou i rezydującym tam klubie FC Barcelona czy o słynnych budowlach, zaprojektowanych przez Antoniego Gaudiego. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, którym tu przybyłeś udaj się w pierwszej kolejności do magicznego Parku Güell, autorstwa wspomnianego już architekta, skąd rozciąga się wspaniały widok na miasto. Po jego obejrzeniu ruszaj na dalsze poznawanie Barcelony, która oferuje niezliczoną ilość atrakcji poczynając od zabytków, muzeów i galerii, a kończąc na wspaniałych, piaszczystych plażach, zachęcających do zażycia morskich kąpieli. Barcelona skradnie Twoje serce na zawsze!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą a Barceloną.

Warszawa to miasto położone nad rzeką Wisłą w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim. Jest największym miastem w Polsce, pełniąc funkcję jej stolicy oraz głównego centrum gospodarczego, kulturalnego i politycznego. To tutaj swoje siedziby mają m.in. Prezydent Rzeczypospolitej, Sejm i Senat, Narodowy Bank Polski i inne najważniejsze instytucje państwowe. Gdy znajdziesz się już w Warszawie i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, którym przybyłeś do miasta, koniecznie udaj się na spacer po tej europejskiej metropolii. Znając historię Warszawy, która z tym miastem obeszła się nader okrutnie, powodując niemal jej całkowite unicestwienie podczas II wojny światowej, będziesz naprawdę zaskoczony jej obecnym wyglądem. Spacer po mieście rozpocznij od Krakowskiego Przedmieścia, przy którym znajdują się wspaniałe budynki, a więc m.in. Pałac Prezydencki, Brama Główna Uniwersytetu Warszawskiego czy Kościół Wizytek. Przemierzając tę jakże reprezentacyjną ulicę Warszawy dotrzesz na Plac Zamkowy, gdzie warto przysiąść w jednej z kawiarenek i podziwiać wspaniały Zamek Królewski oraz kolumnę króla Zygmunta III Wazy. Atmosfera Warszawy pochłonie Cię bez reszty, a jej urok sprawi, że zapragniesz powrócić do tego niezwykłego miasta.

Autobus: Warszawa → Barcelona
05 kwi 08:25
Warszawa, Dworzec kolejowy Centralna
06 kwi 23:45
Barcelona, Dworzec PKS North
z: Deutsche Bahn
od 758,39* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Barcelona → Warszawa
Popularne połączenia z przesiadką  Barcelona → Warszawa

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×