Reklama

Autobus Ostróda Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Ostróda
Przewoźnik Neobus
od 6,00* PLN
od 05h 01min
Przewoźnik FlixBus
od 44,98* PLN
od 09h 55min

Autobus Kraków Ostróda Ceny

Autobus i autokar z Krakowa do Ostródy

Jeśli pragniesz poznać różne regiony Polski, które usytuowane są w odległych zakątkach kraju, to nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny przemierzający trasę Kraków - Ostróda. Pierwsze z miast jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych w Polsce, a jego niepowtarzalna atmosfera i piękne zabytki na długo pozostaną w Twojej pamięci. Ostróda z kolei to malowniczo usytuowane miasto na Pojezierzu Iławskim, którego głównym walorem jest cisza i piękne krajobrazy. Na pokładzie komfortowego autobusu dalekobieżnego, bardzo szybko i wygodnie pokonasz trasę między tymi miastami, a niska cena biletu będzie jej dodatkowym atutem.

Kraków to miasto położone w Polsce południowej, nad urokliwymi brzegami rzeki Wisły. Jest ono drugim pod względem ilości mieszkańców miastem w kraju i jednym z jego najważniejszych ośrodków turystycznych. Głównym walorem Krakowa jest jego niepowtarzalna atmosfera, wspaniały zespół zabytków oraz układ urbanistyczny, pochodzący z odległych czasów średniowiecza. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego niezwłocznie udaj się na spacer jego ulicami. Warto rozpocząć go od Barbakanu, który usytuowany jest na Plantach, tuż przed Bramą Floriańską. Stanowił on kiedyś część miejskich fortyfikacji, a dzisiaj jest obiektem chętnie podziwianym przez turystów. Stąd dzieli Cię jedynie kilka kroków od Rynku Głównego, na który dotrzesz pokonując urokliwą ulicę Floriańską. Była ona niegdyś częścią Drogi Królewskiej, po której maszerowały uroczyste orszaki królewskie. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji miasta i słowami oddać jego uroku, więc kup przewodnik i przybywaj! Kraków serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Ostródą a Krakowem

Ostróda to 33-tysięczne miasto położone w niezwykle urokliwym województwie warmińsko-mazurskim. Jego głównym walorem jest usytuowanie na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim, które charakteryzuje się doskonale rozwinięta linią brzegową i bogatą infrastrukturą turystyczną. To na nim wybudowano piękne, 50-metrowe molo, będące świetnym miejscem zarówno do romantycznych spacerów jak i odpoczynku podczas zwiedzania miasta. Taki na pewno będzie Ci potrzebny, gdyż Ostróda szczyci się wieloma wspaniałymi zabytkami. Jednym z nich jest zamek pokrzyżacki z XIV wieku, który był siedzibą komturstwa. Na uwagę zasługują również: fragmenty murów obronnych, Kościół św. Dominika Savio oraz Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Trudno oddać tu urok Ostródy i wymienić wszystkie atrakcje miasta, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Ostróda serdecznie zaprasza!

Autobus: Kraków → Ostróda
08 cze 09:00
Kraków
08 cze 15:42
Ostróda przez Dajtki
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
08 cze 09:00
Kraków
08 cze 15:42
Ostróda przez Dajtki
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
09 cze 11:45
Kraków
09 cze 16:51
Ostróda przez Stare Jabłonki
z: Neobus
od 45,00* PLN
11 cze 11:45
Kraków
11 cze 16:51
Ostróda przez Stare Jabłonki
z: Neobus
od 45,00* PLN
11 cze 11:50
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
11 cze 21:45
Ostróda, Kaufland
z: FlixBus
od 44,98* PLN
Autobus: Ostróda → Kraków
09 cze 22:39
Ostróda przez Stare Jabłonki
10 cze 03:40
Kraków
z: Neobus
od 20,00* PLN
10 cze 09:10
Ostróda
10 cze 16:20
Kraków przez Skotniki
z: BlaBlaCar
od 65,00* PLN
13 cze 22:39
Ostróda przez Stare Jabłonki
14 cze 03:40
Kraków
z: Neobus
od 6,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Ostróda
Popularne połączenia z przesiadką Ostróda → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką  Kraków → Ostróda

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×