Reklama

Autobus Maków Podhalański Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Maków Podhalański
Przewoźnik RS Transport
od 5,99* PLN
od 01h 18min
Przewoźnik Zawojabus
od 5,99* PLN
od 01h 27min
Przewoźnik Distribusion
od 13,31* PLN
od 01h 18min

Autobus i autokar z Krakowa do Makowa Podhalańskiego

Jeśli pragniesz poznać ciekawe miasta województwa małopolskiego, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Kraków – Maków Podhalański. Swoją podróż rozpoczniesz od Krakowa - stolicy Małopolski. Będziesz oczarowany jego zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Maków Podhalański zachwyci Cię z kolei niezwykle pięknym usytuowaniem, a otaczające Cię pasma górskie na długo pozostaną w Twojej pamięci. To będzie ciekawa i urozmaicona podróż, która przebiegnie szybko w bardzo komfortowych warunkach panujących na pokładzie autobusu. Jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu, która miło Cię zaskoczy.

Kraków to jedno z tych polskich miast, które koniecznie musisz odwiedzić. Położone jest ono w południowej części kraju, nad rzeką Wisłą. Kraków jest drugim pod względem ilości mieszkańców miastem Polski i pełni funkcję stolicy województwa małopolskiego. Oprócz wspaniałych zabytków i niepowtarzalnej atmosfery cechuje go również niedaleka odległość od innych atrakcji regionu, spośród których wartymi wymienienia są Wieliczka i Zakopane. Gdy przybędziesz do Krakowa i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego swoje pierwsze kroki skieruj na Stare Miasto. To tutaj będziesz miał okazję zobaczyć m.in. Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Bramę Floriańską i Barbakan, a spacer ulicą Grodzką i Kanoniczą na długo pozostanie w Twojej pamięci. Nie możesz pominąć również możliwości obejrzenia dawnej dzielnicy żydowskiej, czyli magicznego Kazimierza, na którym roi się od klimatycznych kawiarni i pubów. To jedynie kilka spośród wielu niezwykłych miejsc, tak charakterystycznych dla tego miasta. Przybywaj! Kraków serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Makowem Podhalańskim a Krakowem

Maków Podhalański to prawie 6-tysięczne miasteczko położone w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Leży ono nad rzeką Skawą, w niezwykle pięknym Beskidzie Makowskim. Takie usytuowanie miasta, jest jego głównym walorem, dzięki któremu Maków Podhalański jest doskonałą bazą wypadową zarówno do wędrówek w okoliczne szlaki górskie, jak i do zwiedzania pobliskiej Zawoi i Suchej Beskidzkiej. Zanim wyruszysz w okolice Makowa Podhalańskiego warto nieco bliżej zapoznać się z jego historią, w czym z pewnością pomocne Ci będzie Muzeum Historyczne, znajdujące się na jego terenie. Koniecznie musisz udać się również z wizytą do Sanktuarium Matki Bożej Makowskiej ze słynącym łaskami obrazem Matki Bożej Opiekunki Rodzin. Podczas spaceru po Makowie Podhalańskim warto zwrócić uwagę na liczne kapliczki i przydrożne pomniki, które nadają miejscowości szczególnego charakteru. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do tego niezwykle ciekawego miasteczka.

Autobus: Kraków → Maków Podhalański
19 lis 06:00
Kraków
19 lis 07:18
Maków Podhalański przez Sucha Beskidzka
z: RS Transport
od 5,99* PLN
20 lis 08:20
Kraków
20 lis 09:38
Maków Podhalański przez Sucha Beskidzka
z: RS Transport
od 5,99* PLN
21 lis 06:00
Kraków
21 lis 07:18
Maków Podhalański przez Sucha Beskidzka
z: RS Transport
od 5,99* PLN
Autobus: Maków Podhalański → Kraków
19 lis 06:23
Maków Podhalański przez Sucha Beskidzka
19 lis 07:50
Kraków
z: Zawojabus
od 5,99* PLN
19 lis 17:54
Maków Podhalański przez Rabka Zdrój, Dworzec PKS
19 lis 19:12
Kraków
z: Distribusion
od 13,31* PLN
20 lis 06:23
Maków Podhalański przez Sucha Beskidzka
20 lis 07:50
Kraków
z: Zawojabus
od 5,99* PLN
21 lis 06:23
Maków Podhalański przez Sucha Beskidzka
21 lis 07:50
Kraków
z: Zawojabus
od 5,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Maków Podhalański
Popularne połączenia z przesiadką  Kraków → Maków Podhalański

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×