Reklama

Autobus Lubliniec Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Lubliniec
Przewoźnik Pol Regio
od 28,00* PLN
od 03h 54min
Przewoźnik Koleje Slaskie
od 33,00* PLN
od 02h 59min
Przewoźnik PKP Intercity
od 44,90* PLN
od 01h 53min

Autobus Kraków Lubliniec Ceny

Autobus i autokar z Krakowa do Lublińca

Jeśli pragniesz zwiedzić niezwykle ciekawe miejsca, to już teraz dokonaj rezerwacji biletu autobusowego i wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, przemierzającym trasę Kraków – Lubliniec. Kraków to jedno z najwspanialszych polskich miast, które zachwyci Cię niepowtarzalną atmosferą oraz wspaniałymi zabytkami. Lubliniec z kolei to jedno z najstarszych śląskich miast, szczycące się wielowiekową historią. Twoja podróż pomiędzy miastami przebiegnie szybko, a niska cena biletu autobusowego oraz komfortowe warunki podróżowania skłonią Cię do planowania kolejnych wycieczek. Ruszaj w drogę!

Kraków to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Położone jest w południowej części Polski, nad rzeką Wisłą, w województwie małopolskim. Długa historia miasta, sięgająca 1257 roku oraz wspaniałe zabytki pamiętające te odległe czasy przyciągają do Krakowa rzesze turystów. Ich prawdziwą skarbnicą jest nie tylko Stare Miasto, ale również Stare Podgórze oraz żydowski Kazimierz, będący obecnie najmodniejszą dzielnicą Krakowa. Nie zwlekaj więc i zaraz po opuszczeniu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po mieście. Podgórze zachwyci Cię Fortem św. Benedykta, Kopcem Krakusa oraz uroczym Rynkiem Podgórskim. Na krakowskim Kazimierzu będziesz miał okazję zobaczyć piękne synagogi, spośród których na szczególną uwagę zasługuje Stara Synagoga i Synagoga Tempel. Po dniu pełnym wrażeń warto wybrać jedną z licznych kawiarni, znajdujących się w tej dzielnicy Krakowa i przy lampce wina lub kuflu piwa rozkoszować się niepowtarzalną atmosferą tego uroczego miejsca.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lublińcem a Krakowem.

Lubliniec to miasto położone w południowej Polsce, nad rzekami Lublinicą i Małą Panwią. Jest największym miastem Równiny Opolskiej i stolicą tzw. Śląska Białego, jak określano północną część Wyżyny Śląskiej z charakterystycznymi białymi, wapiennymi wzgórzami i jasnymi glebami bielicowymi. Lubliniec powstał w wieku XIII na szlaku handlowym wiodącym z Wrocławia do Krakowa i uważany jest za jedno z najstarszych śląskich miast. Na jego terenie znajduje się wiele wspaniałych zabytków, pamiętających długą historię miasta. Na szczególną uwagę zasługują obiekty sakralne, a wśród nich Kościół św. Mikołaja z XVI wieku, Kościół św. Stanisława Kostki oraz magiczny Kościół św. Anny. Będąc w Lublińcu nie można pominąć spaceru po Rynku Głównym, który otaczają wspaniałe, zabytkowe kamieniczki oraz po Małym Rynku, który jest swoistym przedłużeniem pierwszego. Nie zwlekaj więc i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego ruszaj na spacer po tym uroczym mieście. Lubliniec zaprasza!

Autobus: Kraków → Lubliniec
13 lis 14:11
Kraków, Dworzec główny
13 lis 16:04
Lubliniec
z: PKP Intercity
od 44,90* PLN
13 lis 15:20
Kraków
13 lis 17:30
Lubliniec
z: BlaBlaCar
od 29,00* PLN
14 lis 07:26
Kraków
14 lis 11:20
Lubliniec
z: Pol Regio
od 28,00* PLN
14 lis 14:11
Kraków, Dworzec główny
14 lis 16:04
Lubliniec
z: PKP Intercity
od 44,90* PLN
15 lis 14:11
Kraków, Dworzec główny
15 lis 16:04
Lubliniec
z: PKP Intercity
od 44,90* PLN
Autobus: Lubliniec → Kraków
14 lis 07:01
Lubliniec
14 lis 10:00
Kraków
z: Koleje Slaskie
od 33,00* PLN
14 lis 10:03
Lubliniec
14 lis 12:01
Kraków, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 44,90* PLN
15 lis 10:03
Lubliniec
15 lis 12:01
Kraków, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 44,90* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×