Reklama

Autobus Liptowski Mikulasz Kraków: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kraków ↔ Liptowski Mikulasz
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Kraków ↔ Liptowski Mikulasz. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Kraków Liptowski Mikulasz Ceny

Autobus i autokar z Krakowa do Liptowskiego Mikułasza

Północną Słowację oraz południową część Polski poznasz za sprawą dalekobieżnego autobusu Kraków-Liptowski Mikułasz. Daj się porwać przygodzie i jak najszybciej rezerwuj korzystne połączenie autokarowe odszukane przez wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów.

Do dawnej stolicy Polski dojedziesz bezpośrednio dalekobieżnym autobusem Liptowski Mikułasz-Kraków. Opuść siedzenie długodystansowego busu i krocz pod Barbakan, następnie pod Bramę Floriańską, aby znaleźć się na Rynku Głównym, gdzie ujrzysz krakowskie Sukiennice oraz wysłuchasz hejnału z wieży kościoła Mariackiego. Po zjedzeniu smacznego posiłku w jednej z krakowskich restauracji ruszaj na podbój Zamku Królewskiego na Wawelu. Nie pomiń także Smoka Wawelskiego, który może zionąć ogniem. Wsiadając w jeden z lokalnych autobusów dostaniesz się do kopalni soli w Wieliczce, albo do zabytkowej dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Przed ponownym zajęciem miejsca w dalekobieżnym autobusie oglądnij Uniwersytet Jagielloński.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Liptowskim Mikułaszem i Krakowem

Słowacką mieścinę nawiedzisz komfortowym autokarem Kraków-Liptowski Mikułasz. Tuż po wyjściu z dalekobieżnego autobusu kieruj się w stronę Kasztela Vranovo. Następnie miejskim autobusem przedostań się do Dworu Pongraczów z połowy XV wieku, co stanowi, że jest to najstarsza budowla świecka w mieście. Na uwagę wśród miejskich ulic zasługuje także Kasztel Okolicsanyich w Okolicznem czy Dwór Illešházych, inaczej zwany Pierwszym Domem Żupnym. Zanim wsiądziesz do powrotnego autokaru zahacz o kościół św. Mikołaja oraz o kościół ewangelicki w Liptowskim Mikułaszu.

Autobus: Liptowski Mikulasz → Kraków
15 lip 01:38
Liptowski Mikulasz Dworzec główny
15 lip 06:50
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
z: Leo Express
od 75,84* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×