Reklama

Autobus Stalowa Wola Kielce: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kielce ↔ Stalowa Wola
Przewoźnik Jotka
od 47,25* PLN
od 05h 51min
Przewoźnik Neobus
od 49,25* PLN
od 05h 40min
Przewoźnik PKS Biłgoraj
od 56,00* PLN
od 06h 42min

Autobus i autokar z Kielc do Stalowej Woli

Około dwóch godzin potrwa przeprawa dalekobieżnym autobusem Kielce-Stalowa Wola. W mgnieniu oka będzie można poznawać nowe zakątki i odkrywać niespodzianki, które miasto przygotowało dla odwiedzających. Włącz wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów i ona znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszy bilet autokarowy.

Do stolicy województwa świętokrzyskiego dojedziesz bezpośrednim dalekobieżnym autobusem Stalowa Wola-Kielce. Miasto położone w Górach Świętokrzyskich zacznij zwiedzać zaraz po wyjściu z autokaru od Pałacu Biskupów Krakowskich z Muzeum Narodowym. Interesujące budowle sakralne to z pewnością katedra Wniebowzięcia NMP oraz kościół św. Wojciecha, który jest najstarszym kościem w mieście z XVIII wieku. Na kieleckim rynku w pobliżu ratusza znajdziesz restaurację serwującą lokalną kuchnię. Miejskim autobusem dostaniesz się do rezerwatu przyrody Kadzielnia czy Parku Miejskiego w Kielcach. Ośrodek narciarski Telegraf to raj w sezonie zimowym dla narciarzy. Na koniec do dworca autobusowego doprowadzi Cię kielecki deptak, czyli ulica Henryka Sienkiewicza.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Stalową Wolą i Kielcami

Podkarpacką mieścinę będziesz mieć sposobność odwiedzić szybkim autokarem Kielce-Stalowa Wola. Zamknij za sobą drzwi autobusowe i gnaj do Zamku Lubomirskich, w którego wnętrzu kryje się Muzeum Regionalne, które natomiast przybliży Ci dzieje tego miasta i okolicy. Kościół Matki Bożej Szkaplerznej, kościół św. Floriana z drewnianą dzwonnicą, zespół klasztorny Ojców Kapucynów, a przede wszystkim kościół Opatrzności Bożej o kształcie iglo stanowią najważniejsze zabytki sakralne Stalowej Woli. Przed następną podróżą autokarową pospaceruj po Parku Miejskim w Stalowej Woli.

Autobus: Kielce → Stalowa Wola
27 maj 10:30
Kielce
27 maj 16:10
Stalowa Wola przez Nisko
z: Neobus
od 49,25* PLN
Autobus: Stalowa Wola → Kielce
Stalowa Wola, Dworzec PKS
Kielce
z: Jotka
od 47,25* PLN
Stalowa Wola przez Nisko
Kielce
z: PKS Biłgoraj
od 56,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kielce → Stalowa Wola
Popularne połączenia z przesiadką Stalowa Wola → Kielce
Popularne połączenia z przesiadką  Kielce → Stalowa Wola

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×