Reklama

Autobus Stalowa Wola Lublin: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Lublin ↔ Stalowa Wola
Przewoźnik WiraBus
od 4,30* zł

Autobus i autokar z Lublina do Stalowej Woli

W niecałe dwie godziny przemieścisz się dalekobieżnym autobusem z Lublina do Stalowej Woli. Nim się obejrzysz, a znajdziesz się w urokliwym mieście. Zarezerwuj korzystny dla siebie przejazd autobusowy i przybywaj jak najprędzej.

Dzięki szybkiemu dalekobieżnemu autobusowi ze Stalowej Woli do Lublina, odkryjesz uroki stolicy Lubelszczyny. Zatrzaśnij za sobą drzwi autokaru i zmierzaj na lubelski zamek, który posiada wieżę wybudowaną w XIII wieku i zachowaną w dobrym stanie. Następnie przechadzając się Traktem Królewskim mijając m.in. Bramę Grodzką i Bramę Krakowską dotrzesz do lubelskiego rynku, na którym posmakujesz lokalnych potraw. Następnie z pełnym żołądkiem warto wyruszyć na podziemną trasę turystyczną „Lubelskie Podziemia” o długości ok. 300 m. Na koniec miejskim autobusem podjedź do Muzeum na Majdanku.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Stalową Wolą i Lublinem

Autokar z Lublina do Stalowej Woli pozwoli każdemu znaleźć się w pięknie położonej mieścinie w widłach Wisły i Sanu. Dobrym rozpoczęciem zwiedzania będzie wizyta tuż po przejeździe autokarowym w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli, które znajduje się w Pałacu Lubomirskich. Przemierzając stalowowolskie ulice natrafisz m. in. na rzeźbę Husarza, pomnik Eugeniusza Kwiatkowskiego, drewniany kościół św. Floriana czy klasztor Kapucynów. Z pewnością ciekawym może okazać się spacer po Parku Miejskim w Stalowej Woli. Tuż przed wejściem do powrotnego autokaru wstąp do kościoła Iglo, a mianowicie kościóła Opatrzności Bożej, który tak jest mianowany z racji nietypowej architektury.

*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×