Reklama

Autobus Kołobrzeg Kielce: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kielce ↔ Kołobrzeg
Przewoźnik PKP Intercity
od 76,50* PLN
od 12h 03min

Autobus Kielce Kołobrzeg Ceny

Autobus i autokar z Kielc do Kołobrzegu

Jeśli pragniesz odwiedzić różne regiony Polski, to wybierz się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, przemierzającym trasę Kielce – Kołobrzeg. Wystarczy, że zarezerwujesz bilet. Kielce zachwycą Cię nie tylko wspaniałą historią i zabytkami, ale również cudownym położeniem u stóp Gór Świętokrzyskich. Kołobrzeg z kolei zauroczy Cię nadmorską atmosferą i niepowtarzalnym urokiem. Pomimo, iż Twoja podróż nie będzie należała do najkrótszych, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Kielce to prawie 200-tysięczne miasto położone w środkowo-wschodniej Polsce, nad rzeką Silnicą. Pomimo historycznych więzi z Małopolską, Kielce są obecnie stolicą i największym miastem województwa świętokrzyskiego. Historia miasta sięga wieku XII i związana jest z powstaniem kolegiaty pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny. To dzisiaj jeden z najcenniejszych zabytków miasta. Wznosi się on na „Wzgórzu Zamkowym” i wraz z sąsiadującym Pałacem Biskupów Krakowskich góruje nad niską zabudową śródmieścia. W pobliżu Katedry przebiega czerwony szlak miejski, dzięki któremu z łatwością dotrzesz do najbardziej interesujących, kieleckich zabytków. Są wśród nich: Kościół Garnizonowy pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski, który jest dawną cerkwią prawosławną pod wezwaniem św. Mikołaja, Kościół św. Trójcy, Dworek Laszczyków, którego historia liczy sobie ponad 200 lat oraz Pałac Tomasza Zielińskiego. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji miasta, więc nie zwlekaj i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po Kielcach.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Kołobrzegiem a Kielcami.

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych miast na polskim wybrzeżu. Usytuowane jest w północno-zachodniej części Polski, nad rzeką Parsętą, w województwie zachodniopomorskim. Miasto jest dzisiaj znanym uzdrowiskiem i cenioną miejscowością wypoczynkową oraz dużym portem handlowym, pasażerskim i wojennym. Gdy znajdziesz się już w Kołobrzegu i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego swoje pierwsze kroki skieruj do dzielnicy nadmorskiej. To najatrakcyjniejsza część miasta, której ważnym elementem jest port, w którym wartymi obejrzenia są okręty Marynarki Wojennej. To tutaj znajduje się również jeden z najlepiej rozpoznawalnych symboli miasta, czyli Latarnia Morska, wzniesiona w 1945 roku. Będąc w porcie warto skusić się na świeżą rybę kupioną prosto z rybackiego kutra lub udać się do jednej z licznych tutaj smażalni. Kołobrzeg to również przepiękne molo o długości ponad 200 metrów oraz urocza Promenada Wydmowa, będąca ulubionym miejscem spacerów nie tylko kuracjuszy i turystów ale również mieszkańców. Będziesz oczarowany Kołobrzegiem. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Kielce → Kołobrzeg
27 maj 08:15
Kielce
27 maj 20:18
Kołobrzeg
z: PKP Intercity
od 76,50* PLN
28 maj 08:15
Kielce
28 maj 20:18
Kołobrzeg
z: PKP Intercity
od 76,50* PLN
29 maj 08:15
Kielce
29 maj 20:18
Kołobrzeg
z: PKP Intercity
od 76,50* PLN
Autobus: Kołobrzeg → Kielce
25 maj 08:40
Kołobrzeg
25 maj 20:08
Kielce
z: PKP Intercity
od 85,00* PLN
25 maj 10:06
Kołobrzeg przez Ustronie Morskie
25 maj 22:14
Kielce
z: PKP Intercity
od 84,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Kołobrzeg → Kielce
Popularne połączenia z przesiadką  Kielce → Kołobrzeg

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×