Reklama

Autobus Suwałki Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Suwałki
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Katowice ↔ Suwałki. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Katowic do Suwałk

Koniecznie musisz poznać miasta usytuowane w różnych regionach Polski. Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Katowice – Suwałki. Pierwsze z miast położone jest w południowej części kraju i pomimo swego przemysłowego charakteru zaskoczy Cię wieloma wspaniałymi atrakcjami. Suwałki z kolei to miasto w Polsce północno-zachodniej, które słynie z urokliwego usytuowania i pięknych krajobrazów. To będzie bardzo ciekawa i niezwykle urozmaicona podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będzie niska cena biletu i komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu!

Katowice to miasto, które koniecznie musisz odwiedzić, aby osobiście przekonać się o jego niezwykłym uroku. Jego przemysłowy charakter odchodzi powoli w zapomnienie. Dawne kopalnie i huty stają się miejscami przyjaznymi mieszkańcom, a zabytkowe osiedla górnicze zaliczane są do największych atrakcji miasta. Warto wiedzieć również, iż Katowice są miastem o największej ilości obiektów powstałych w okresie międzywojennym. Do ich obejrzenia zaprasza tzw. „Szlak Moderny” na trasie którego będziesz miał okazję zobaczyć m.in. tzw. „Drapacz Chmur”. Gdy znajdziesz się już w Katowicach i opuścisz pokład autobus dalekobieżnego w pierwszej kolejności udaj się do Nikiszowca i Giszowca. To wspomniane już wcześniej zabytkowe osiedla robotnicze. Nie możesz pominąć również nowoczesnej Strefy Kultury, która powstała w wyniku rewitalizacji terenów byłej kopalni węgla kamiennego KWK „Katowice”. Nie sposób oddać tu uroku Katowic i wymienić największych atrakcji tego nowoczesnego miasta, więc kup przewodnik i przybywaj! Katowice serdecznie zapraszają!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Suwałkami a Katowicami.

Suwałki to miasto położone na krańcach Polski północno-zachodniej. Liczą one 70 tysięcy mieszkańców i leżą w administracyjnych granicach województwa podlaskiego, nad rzeką Czarna Hańcza. Jednym z głównych walorów Suwałk jest usytuowanie miasta na terenie Zielonych Płuc Polski i niedaleka odległość od turystycznych atrakcji regionu, w tym m.in. od Augustowa, jeziora Wigry i Wigierskiego Parku Narodowego. Warto wiedzieć również, iż z uwagi na swoje przygraniczne położenie Suwałki stanowią doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Litwy, Białorusi i obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej. Zanim wyruszysz w okolice Suwałk warto jednak udać się na spacer ulicami miasta. Nie brak tu pięknych zabytków, spośród których na szczególną uwagę zasługują m.in.: Konkatedra św. Aleksandra, Kościół św. Piotra i Pawła i prawosławna cerkiew Wszystkich Świętych. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do tego pięknego miasta. Suwałki zapraszają!

Popularne połączenia z przesiadką Suwałki → Katowice
Popularne połączenia z przesiadką  Katowice → Suwałki

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×