Reklama

Autobus Racibórz Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Racibórz
Przewoźnik Koleje Slaskie
od 16,15* PLN
od 01h 59min
Przewoźnik PKP Intercity
od 29,00* PLN
od 01h 36min

Autobus Katowice Racibórz Ceny

Autobus i autokar z Katowice do Raciborza

Do historycznego miasta województwa śląskiego dojedziesz dalekobieżnym autobusem Katowice-Racibórz. Gwar śląskiej stolicy zostawisz za sobą rezerwując korzystny bilet autokarowy. Nie możesz nie skorzystać z tak kuszącej propozycji, dlatego jak prędzej wskocz do długodystansowego autobusu i przybywaj.

W przedostaniu się do głównego ośrodka Śląska pomoże Ci dalekobieżny autobus Racibórz-Katowice. Pobyt w tym miejsc zacznij tuż po opuszczeniu dworca autobusowego od przechadzki po Parku Tadeusza Kościuszki, na którego terenie odnajdziesz jedyną w Polsce wieżę spadochronową i najstarszą świątynię katowicką z XVI wieku, czyli kościół św. Michała Archanioła. Miejski autobus podwiezie Cię pod katowicki Spodek, czyli halę widowiskowo-sportowa. Tuż obok niego znajdziesz Pomnik Powstańców Śląskich, który jest upamiętnieniem tych historycznych walk. Na posiłek przed podróżą autobusową wybierz katowicki rynek, z którego jeszcze niedaleko do Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Raciborzem i Katowicami

Do miejscowości z piękną architekturą i zielonym otoczeniem dostaniesz się bezpośrednim autokarem Katowice-Racibórz. Zaraz po wyjściu z długodystansowego autobusu zmierzaj do Zamku Piastowskiego w Raciborzu, którego forma murowana pochodzi z XIII wieku. Na jego terenie na uwagę zasługuje perła gotyku śląskiego, czyli XIII-wieczna kaplica św. Tomasza Kantuaryjskiego, a wszystko to otoczone jest przez park zamkowy. Wstąpić należy także do kościoła Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, którą ufundowano w 1205 roku. Przed kolejna podróżą autokarową zajrzyj do Arboretum Bramy Morawskiej lub Parku Rotha.

Autobus: Katowice → Racibórz
31 maj 06:26
Katowice przez Chorzów
31 maj 08:25
Racibórz
z: Koleje Slaskie
od 16,15* PLN
31 maj 08:00
Katowice
31 maj 09:12
Racibórz
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
31 maj 20:10
Katowice, Dworzec główny
31 maj 21:46
Racibórz
z: PKP Intercity
od 29,00* PLN
01 cze 20:10
Katowice, Dworzec główny
01 cze 21:46
Racibórz
z: PKP Intercity
od 29,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×