Reklama

Autobus Kraków Kassel: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kassel ↔ Kraków
Przewoźnik Eurolines Germany
od 265,63* PLN
od 13h 20min

Autobus Kassel Kraków Ceny

Autobus i autokar z Kassel do Krakowa

Już teraz wybierz się razem z nami w ciekawą podróż autobusem dalekobieżnym po interesujących miastach Europy. Wystarczy, że zarezerwujesz bilet, a pokonanie trasy Kassel – Kraków będzie jedynie przyjemnością. Wycieczkę rozpoczniesz od Kassel, niemieckiego miasta uważanego za jedno z najbardziej interesujących w kraju. Kraków z kolei to miasto w Polsce, które urzeknie Cię wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Choć Twoja podróż nie będzie krótka, to dzięki komfortowym warunkom panującym na pokładzie autobusu dalekobieżnego przebiegnie bardzo szybko, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu. Ruszaj!

Kassel to miasto położone w środkowej części Niemiec, nad rzeką Fuldą. Jest trzecim – po Frankfurcie i Wiesbaden - największym ośrodkiem miejskim Hesji i ważnym węzłem komunikacyjnym kraju z doskonale rozwiniętą siecią autostrad i linii kolejowych. Kassel to również jeden z ważniejszych ośrodków turystycznych na terenie Niemiec. To tutaj znajduje się 240-hektarowy park górski Wilhelmshöhe, który należy do największych tego typu obiektów w Europie. W roku 2013 został on wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, co dodatkowo zwiększyło jego atrakcyjność. Na jego terenie znajdują się m.in. monumentalny zamek (Schloss Wilhelmshöhe), most Teufelsbrücke, jaskinia Plutogrotte oraz wznoszący się na szczycie parku ogromny posąg Herkulesa, który uważany jest za symbol miasta. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, więc nie zwlekaj i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do miasta. Kassel serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem a Kassel.

Kraków to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Jest ono stolicą urokliwej Małopolski obejmującej fragment południowej części kraju. Warto więc skorzystać z okazji i wybrać się na interesującą wycieczkę do pobliskiego Zakopanego, uważanego za stolicę polskich Tatr, czy do urokliwych Wadowic, miejsca narodzin papieża Jana Pawła II. Choć Kraków jest doskonałą bazą wypadową, to na jego zwiedzanie koniecznie zarezerwuj nieco więcej czasu. Na szczególną uwagę zasługuje krakowskie Stare Miasto z Rynkiem Głównym. To właśnie na jego płycie znajdują się piękne Sukiennice, Wieża Ratuszowa, Kościół św. Wojciecha oraz monumentalna Bazylika Mariacka, skrywająca w swoim wnętrzu najwspanialsze dzieło Wita Stwosza, czyli słynny ołtarz nazwany jego imieniem. Kraków to również magiczny, żydowski Kazimierz z najmodniejszymi restauracjami i kawiarniami oraz wspaniałe Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji miasta, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Krakowa! Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Kassel → Kraków
13 lis 21:50
Kassel, Dworzec kolejowy Wilhelmshöhe
14 lis 11:10
Kraków
z: Eurolines Germany
od 265,63* PLN
14 lis 21:10
Kassel
15 lis 07:00
Kraków
z: BlaBlaCar
od 102,83* PLN
15 lis 22:00
Kassel przez Lohfelden
16 lis 07:10
Kraków przez Balice
z: BlaBlaCar
od 179,95* PLN
16 lis 10:40
Kassel przez Lohfelden
16 lis 20:00
Kraków przez Libertów
z: BlaBlaCar
od 188,52* PLN
Autobus: Kraków → Kassel
13 lis 23:10
Kraków
14 lis 11:10
Kassel
z: BlaBlaCar
od 237,00* PLN
17 lis 18:00
Kraków
18 lis 03:40
Kassel
z: BlaBlaCar
od 169,00* PLN
18 lis 04:50
Kraków przez Balice
18 lis 13:50
Kassel
z: BlaBlaCar
od 167,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×