Reklama

Autobus Kraków Kassel: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Kassel ↔ Kraków
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Kassel ↔ Kraków. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Kassel Kraków Ceny

Autobus i autokar z Kassel do Krakowa

Już teraz wybierz się razem z nami w ciekawą podróż autobusem dalekobieżnym po interesujących miastach Europy. Wystarczy, że zarezerwujesz bilet, a pokonanie trasy Kassel – Kraków będzie jedynie przyjemnością. Wycieczkę rozpoczniesz od Kassel, niemieckiego miasta uważanego za jedno z najbardziej interesujących w kraju. Kraków z kolei to miasto w Polsce, które urzeknie Cię wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Choć Twoja podróż nie będzie krótka, to dzięki komfortowym warunkom panującym na pokładzie autobusu dalekobieżnego przebiegnie bardzo szybko, a jej dodatkowym atutem będzie niska cena biletu. Ruszaj!

Kassel to miasto położone w środkowej części Niemiec, nad rzeką Fuldą. Jest trzecim – po Frankfurcie i Wiesbaden - największym ośrodkiem miejskim Hesji i ważnym węzłem komunikacyjnym kraju z doskonale rozwiniętą siecią autostrad i linii kolejowych. Kassel to również jeden z ważniejszych ośrodków turystycznych na terenie Niemiec. To tutaj znajduje się 240-hektarowy park górski Wilhelmshöhe, który należy do największych tego typu obiektów w Europie. W roku 2013 został on wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, co dodatkowo zwiększyło jego atrakcyjność. Na jego terenie znajdują się m.in. monumentalny zamek (Schloss Wilhelmshöhe), most Teufelsbrücke, jaskinia Plutogrotte oraz wznoszący się na szczycie parku ogromny posąg Herkulesa, który uważany jest za symbol miasta. To jedynie namiastka tutejszych atrakcji, więc nie zwlekaj i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do miasta. Kassel serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem a Kassel.

Kraków to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Jest ono stolicą urokliwej Małopolski obejmującej fragment południowej części kraju. Warto więc skorzystać z okazji i wybrać się na interesującą wycieczkę do pobliskiego Zakopanego, uważanego za stolicę polskich Tatr, czy do urokliwych Wadowic, miejsca narodzin papieża Jana Pawła II. Choć Kraków jest doskonałą bazą wypadową, to na jego zwiedzanie koniecznie zarezerwuj nieco więcej czasu. Na szczególną uwagę zasługuje krakowskie Stare Miasto z Rynkiem Głównym. To właśnie na jego płycie znajdują się piękne Sukiennice, Wieża Ratuszowa, Kościół św. Wojciecha oraz monumentalna Bazylika Mariacka, skrywająca w swoim wnętrzu najwspanialsze dzieło Wita Stwosza, czyli słynny ołtarz nazwany jego imieniem. Kraków to również magiczny, żydowski Kazimierz z najmodniejszymi restauracjami i kawiarniami oraz wspaniałe Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji miasta, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Krakowa! Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Kassel → Kraków
03 cze 06:00
Kassel
03 cze 16:00
Kraków
z: BlaBlaCar
od 176,08* PLN
Autobus: Kraków → Kassel
03 cze 09:30
Kraków przez Czarnochowice
03 cze 19:20
Kassel przez Fuldabrück
z: BlaBlaCar
od 188,00* PLN
03 cze 13:50
Kraków
03 cze 23:50
Kassel
z: BlaBlaCar
od 143,00* PLN
Kraków przez Balice
Kassel
z: BlaBlaCar
od 176,08* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×