Reklama

Autobus Radom Hamburg: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Hamburg ↔ Radom
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Hamburg ↔ Radom. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Hamburga do Radomia

Jeśli jesteś miłośnikiem ciekawych podróży, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Hamburg - Radom. Pierwsze z miast jest największym niemieckim portem i miastem o niezwykłej urodzie i niesamowitej atmosferze. Radom z kolei to miasto usytuowane w środkowej Polsce. Jego długa historia pozostawiła tu wiele wspaniałych zabytków. Twoja podróż na pokładzie autobusu przebiegnie niezwykle szybko, a jej komfortowe warunki za tak niską cenę skłonią Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Hamburg jest drugim co do wielkości miastem Niemiec z liczbą ludności, wynoszącą 1,74 miliona mieszkańców. Położony jest w północnej części kraju, u ujścia Łaby do Morza Północnego. Jest największym niemieckim portem i dużym ośrodkiem przemysłowym. Przybywając do Hamburga nie można pominąć możliwości obejrzenia Speicherstadt, czyli największego na świecie kompleksu magazynów portowych, który zbudowany został pod koniec XIX wieku. Hamburg to również Stare Miasto, które jest jedną z jego największych atrakcji turystycznych. To tutaj znajdują się Krameramtswohnungen, czyli domy mieszkalne z XVII wieku dla wdów po członkach cechu kupców bławatnych. W jednym z nich zobaczyć można oryginalne wyposażenie kupieckiego mieszkania. Wartymi obejrzenia są również hamburskie kościoły, a wśród nich Kościół św. Michała. Jest on wyposażony w ogromny zegar wieżowy, a platforma widokowa, znajdująca się na jego 132-metrowej wieży pozwala na podziwianie portu i panoramy miasta. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę Hamburga. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Radomiem a Hamburgiem.

Radom to ponad 215-tysięczne miasto w środkowej części Polski, położone nad rzeką Mleczną, w województwie mazowieckim. Dzieje pierwszego osadnictwa na terenie dzisiejszego miasta sięgają wieku IX. W wieku X na rzece Mlecznej powstał gród obronny, który po upływie dwóch stuleci posiadał już status kasztelani. Około 1350 roku król Kazimierz Wielki założył Nowy Radom, któremu w 1364 roku nadał prawa miejskie. Od tego czasu nastąpił ożywiony rozwój miasta. Gdy znajdziesz się już w Radomiu i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego udaj się w pierwszej kolejności w kierunku najstarszego radomskiego zabytku, jakim jest Kościół św. Wacława. W następnej kolejności wartymi obejrzenia są m.in. Kościół św. Jana Chrzciciela, Klasztor i Kościół oo. Bernardynów, Pałac Sandomierski oraz Katedra pod wezwaniem Opieki Najświętszej Maryi Panny. Podczas spaceru po mieście nie możesz ominąć radomskiego Rynku z pięknymi kamieniczkami i Ratuszem. Nie zwlekaj dłużej, kup przewodnik i przybywaj. Radom serdecznie zaprasza.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×