Reklama

Autobus Kielce Hamburg: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Hamburg ↔ Kielce
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Hamburg ↔ Kielce. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Hamburg Kielce Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Hamburga do Kielc

Jeśli pragniesz poznać miasta usytuowane w sąsiadujących ze sobą krajach, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Hamburg – Kielce. Pierwsze z miast jest drugim pod względem wielkości miastem Niemiec oraz największym portem morskim tego kraju ze wspaniałymi zabytkami i niezliczoną ilością mostów. Kielce z kolei to miasto usytuowane w Polsce, w pięknych Górach Świętokrzyskich. Pomimo, iż Twoja podróż nie będzie należał do krótkich, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Hamburg to drugie co do wielkości miasto w Niemczech, liczące 1,74 miliona mieszkańców. Położone jest w północnej części kraju, nad rzeką Łabą, w odległości około 120 km od Morza Północnego. Hamburg jest największym niemieckim portem morskim, którego dzieje sięgają czasów jego przynależności do średniowiecznych miast hanzeatyckich. Doskonałym przykładem długich tradycji portowych Hamburga jest dzielnica Speicherstadt, na terenie której znajduje się kompleks spichlerzy o niepowtarzalnym uroku. Został on wzniesiony w 1888 roku, a w jego skład wchodzi 17 budynków magazynowych, które służyły niegdyś do magazynowania m.in. kawy i tytoniu. Warto wiedzieć również, iż Hamburg jest miastem mostów, a ich imponująca liczba ponad 2 tysięcy z pewnością zostanie przez Ciebie dostrzeżona podczas spaceru po mieście. W jego trakcie będziesz miał okazję zobaczyć również: Heinrich-Hertz-Turm, piękny Ratusz oraz wspaniałe obiekty sakralne, a wśród nich: Kościół św. Katarzyny i Kościół św. Jakuba. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta. Hamburg zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Kielcami a Hamburgiem.

Kielce to miasto położone w środkowo-wschodniej Polsce, nad rzeką Silnicą. Są największym miastem województwa świętokrzyskiego i jego stolicą. Jednym z walorów Kielc jest ich usytuowanie w Górach Świętokrzyskich, dzięki któremu miasto stanowi doskonałą bazę wypadową do pieszych lub rowerowych wycieczek górskich. Podczas pobytu w mieście koniecznie udaj się również na spacer jego ulicami. W pierwszej kolejności skieruj się na Wzgórze Zamkowe, nad którym górują najwspanialsze kieleckie zabytki. Mowa tu o Pałacu Biskupów Krakowskich, w murach którego mieści się obecnie Muzeum Narodowe oraz o położonej w sąsiedztwie Bazylice katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po tej krótkiej wycieczce kolej na słynną ulicę Sienkiewicza, która jest główną arterią miasta. Znajdują się tutaj nie tylko sklepy, ale również urocze kawiarenki i restauracje. Trudno wymienić tu wszystkie atrakcje Kielc, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku tego pięknego miasta.

Autobus: Kielce → Hamburg
Kielce
25 maj 00:20
Hamburg przez Wandsbek
z: BlaBlaCar
od 139,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×