Reklama

Autobus Kraków Grudziądz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Grudziądz ↔ Kraków
Przewoźnik FlixBus
od 59,99* PLN
od 07h 30min

Autobus Grudziądz Kraków Ceny

Autobus i autokar z Grudziądza do Krakowa

Już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny i wybierz się razem z nami w ciekawą podróż po polskich miastach. Komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu sprawią, że pokonanie trasy Grudziądz – Kraków przebiegnie bardzo szybko. Grudziądz zachwyci Cię wyjątkowym zespołem spichrzy nadwiślańskich, a Kraków zauroczy Rynkiem Głównym i Placem Mariackim. To będzie bardzo ciekawa podróż, której dodatkowym atutem będzie niska cena biletu autobusowego. Ruszaj w drogę!

Grudziądz to miasto leżące w Polsce północnej, w administracyjnych granicach województwa kujawsko-pomorskiego. Jest ono usytuowane na prawym brzegu Wisły, rzeki, która odgrywała niegdyś doniosłą role w handlu rzecznym miasta. Świadczy o tym zespół obronnych spichrzów nadwiślańskich, które stanowią obecnie największą atrakcję miasta i są cechą charakterystyczną jego panoramy. Wpisuje się w nią również jedyna zachowana brama miejska, zwana Bramą Wodną oraz pozostałości murów miejskich, których budowa rozpoczęła się zaraz po lokacji Grudziądza w 1291 roku. Podczas pobytu w Grudziądzu wartymi obejrzenia są również: monumentalna Bazylika kolegiacka św. Mikołaja, słynąca z cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej oraz ewangelicko-augsburski Kościół św. Jana. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus jeden z linii dalekobieżnych, zmierzający w kierunku Grudziądza. Przekonasz, że warto! Grudziądz serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe Krakowem a Grudziądzem.

Kraków to jedno z najwspanialszych polskich miast. Jest ono położone w południowej części kraju i pełni funkcję stolicy województwa małopolskiego. To również jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych w Polsce, przyciągający turystów swoją długą historią, pięknymi zabytkami i magiczną atmosferą. O niezwykłym uroku Krakowa przekonasz się odwiedzając Rynek Główny, który pamięta czasy lokacji miasta z 1257 roku. Będziesz oczarowany znajdującymi się na jego płycie zabytkami, a więc: Sukiennicami, wieżą Ratusza i Kościołem św. Wojciecha. Przy Rynku wznosi się również jeden z najlepiej rozpoznawalnych symboli miasta – słynny Kościół Mariacki ze wspaniałym Ołtarzem Wita Stwosza. Jest on usytuowany na urokliwym Placu Mariackim, przy którym wznoszą się piękne kamieniczki. Jedną z nich jest Dom Pod Bramką, którego nazwa wywodzi się od arkadowego przejścia, powstałego na parterze budynku. Ta piękna kamieniczka stanowi przejście pomiędzy Małym Rynkiem, a Placem Mariackim. Nie zwlekaj więc, kup przewodnik i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny zmierzający w stronę Krakowa. Miasto serdecznie zaprasza!

Autobus: Grudziądz → Kraków
12 lip 09:35
Grudziądz, Przystanek autobusowy, Włodka
12 lip 17:05
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
z: FlixBus
od 92,99* PLN
12 lip 12:00
Grudziądz
12 lip 17:50
Kraków
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
13 lip 15:30
Grudziądz przez Nowe Marzy
13 lip 21:10
Kraków przez Czarnochowice
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
16 lip 09:35
Grudziądz, Przystanek autobusowy, Włodka
16 lip 17:05
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
z: FlixBus
od 59,99* PLN
Autobus: Kraków → Grudziądz
12 lip 12:00
Kraków, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. Bosacka 18
12 lip 19:30
Grudziądz, Przystanek autobusowy, Włodka
z: FlixBus
od 79,99* PLN
12 lip 15:30
Kraków
12 lip 21:30
Grudziądz
z: BlaBlaCar
od 60,00* PLN
12 lip 16:00
Kraków przez Podstolice
12 lip 21:50
Grudziądz
z: BlaBlaCar
od 56,00* PLN
12 lip 16:00
Kraków przez Podstolice
12 lip 21:50
Grudziądz
z: BlaBlaCar
od 56,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Grudziądz → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Grudziądz
Popularne połączenia z przesiadką  Grudziądz → Kraków

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×