Reklama

Autobus Zakopane Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Zakopane
Przewoźnik PKP Intercity
od 69,60* PLN
od 11h 42min
Przewoźnik FlixBus
od 79,99* PLN
od 11h 30min

Autobus Gdańsk Zakopane Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Zakopanego

Jeśli pragniesz poznać miasta usytuowane w północnej i południowej części Polski, to ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Gdańsk – Zakopane. To będzie bardzo interesująca podróż. Rozpoczniesz ją od Gdańska, miasta o malowniczym usytuowaniu na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Zakopane z kolei zachwyci Cię panoramą Tatr i niezwykłą, góralską atmosferą. Twoja podróż przebiegnie szybko, a jej komfortowe warunki i niska cena biletu skłonią Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Gdańsk to malowniczo usytuowane miasto w Polsce północnej, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, u ujścia rzeki Motławy do Wisły. Jest szóstym pod względem ilości mieszkańców miastem w kraju oraz stolicą województwa pomorskiego. Stanowi doskonałą bazę wypadową do położonych nieopodal: Gdyni oraz Sopotu, z którymi tworzy tzw. Trójmiasto. Gdańsk to miasto, w którym teraźniejszość łączy się z przeszłością. Jest ono symbolem heroicznej obrony w czasie II wojny światowej oraz symbolem wolności, związanej z powstaniem Solidarności. Tylko tutaj będziesz miał okazję zwiedzić nowoczesne Muzeum II Wojny Światowej oraz zobaczyć Pomnik Obrońców Wybrzeża na Westerplatte. Wartym odwiedzenia jest również Europejskie Centrum Solidarności, które usytuowane jest w pobliżu Bramy nr 2 Stoczni Gdańskiej, która stała się symbolem walki o wolność. Trudno wymienić tu wszystkie miejsca warte obejrzenia, więc już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do Gdańska. Miasto serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zakopanem a Gdańskiem.

Zakopane to najwyżej położone miasto w Polsce. Leży ono w południowej części kraju, a jego malownicze usytuowanie u stóp Tatr sprawia, iż jest jednym z najchętniej odwiedzanych polskich miast. Pomimo, iż Zakopane zwane jest „zimową stolicą Polski”, to jego atrakcyjność pozostaje niezmienna przez cały rok. Latem stanowi doskonałą bazę wypadową do urokliwych dolinek tatrzańskich lub w wyższe partie górskie, a zimą jest rajem dla amatorów białego szaleństwa. Dla bardziej leniwych turystów Zakopane oferuje kolej linowo -terenową na Gubałówkę lub kolej linową na Kasprowy Wierch. Będąc w Zakopanem koniecznie udaj się również na spacer Krupówkami, najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta. To tutaj w licznych barach i restauracjach będziesz mógł spróbować dań kuchni regionalnej i posłuchać góralskich kapeli. W Zakopanem nie sposób się nudzić, więc już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku miasta.

Autobus: Gdańsk → Zakopane
08 kwi 05:38
Gdańsk Dworzec kolejowy
08 kwi 17:20
Zakopane
z: PKP Intercity
od 69,60* PLN
09 kwi 05:38
Gdańsk Dworzec kolejowy
09 kwi 17:20
Zakopane
z: PKP Intercity
od 69,60* PLN
09 kwi 06:10
Gdańsk, Hala Olivia
09 kwi 19:30
Zakopane, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 99,98* PLN
09 kwi 08:00
Gdańsk, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym, ul. 3 Maja
09 kwi 19:30
Zakopane, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 79,99* PLN
10 kwi 05:38
Gdańsk Dworzec kolejowy
10 kwi 17:20
Zakopane
z: PKP Intercity
od 69,60* PLN
10 kwi 06:10
Gdańsk, Hala Olivia
10 kwi 19:30
Zakopane, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 95,98* PLN
Autobus: Zakopane → Gdańsk
03 kwi 11:49
Zakopane
03 kwi 23:38
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: PKP Intercity
od 87,00* PLN
03 kwi 11:49
Zakopane
03 kwi 23:56
Gdańsk przez Sopot
z: PKP Intercity
od 88,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Zakopane → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Zakopane

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×