Reklama

Autobus Ostrów Mazowiecka Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Ostrów Mazowiecka
Przewoźnik SuperPKS
od 41,00* PLN
od 09h 24min
Przewoźnik FlixBus
od 61,99* PLN
od 09h 10min

Autobus Gdańsk Ostrów Mazowiecka Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Ostrowi Mazowieckiej

Jeśli chcesz odbyć ciekawą podróż, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, dzięki któremu pokonasz trasę Gdańsk – Ostrów Mazowiecka. Pierwsze z miast położone jest nad Morzem Bałtyckim i przyciąga turystów wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Ostrów Mazowiecka to z kolei miasto położone w Polsce północno-wschodniej, na terenie urokliwej Puszczy Białej, na trasie biegnącej w kierunku Mazur. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek!

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego, usytuowanego w północnej części Polski. Miasto liczy prawie 500 tysięcy mieszkańców i zajmuje szóste miejsce w kraju pod względem liczby ludności. Gdańsk zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych polskich miast. Jego głównymi atutami są wspaniałe zabytki, urokliwe usytuowanie nad Morzem Bałtyckim oraz długa i niezwykle ciekawa historia. To tutaj miały miejsce jedne z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Gdańsk uważany jest za symbol wybuchu II wojny światowej, dlatego też podczas pobytu w mieście warto udać się na Westerplatte, gdzie wznosi się Pomnik Obrońców Wybrzeża, upamiętniający poległych w jego obronie. Miasto jest również symbolem powstania „Solidarności”, ruchem z którym nierozerwalnie związana jest osoba Lecha Wałęsy – gdańszczanina. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji miasta, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny zmierzający w jego kierunku. Tylko tutaj będziesz miał okazję zobaczyć słynną Fontannę Neptuna i Główne Miasto z jego wspaniałymi zabytkami. Gdańsk zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Ostrowią Mazowiecką a Gdańskiem.

Ostrów Mazowiecka to 23-tysięczne miasto usytuowane w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa mazowieckiego. Historia Ostrowi sięga I połowy wieku XV, kiedy to z rąk Bolesława IV otrzymała ona prawa miejskie wraz z ulgami podatkowymi dla nowo powstałej grupy mieszczan. Po kolejnych stu latach miasto zostało obdarzone kolejnymi przywilejami, dzięki którym nastąpił znaczący wzrost liczby jego mieszkańców, a dogodne położenie na trasie ważnych szlaków handlowych przyczyniło się do jego dalszego rozwoju. Tak długa historia Ostrowi Mazowieckiej zachęca do odwiedzenia miasta, tym bardziej, iż jest ono położone na terenie Puszczy Białej przy drodze wiodącej w kierunku Mazur. Gdy znajdziesz się już w Ostrowi i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na krótki spacer ulicami miasta. W jego trakcie będziesz miał okazję obejrzeć piękny Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, neobarokowy Ratusz i piękne, zabytkowe kamieniczki. Nie zwlekaj więc i przybywaj.

Autobus: Gdańsk → Ostrów Mazowiecka
21 paź 04:10
Gdańsk przez Sopot, Polska
21 paź 08:30
Ostrów Mazowiecka
z: BlaBlaCar
od 48,00* PLN
21 paź 06:30
Gdańsk
21 paź 15:40
Ostrów Mazowiecka
z: FlixBus
od 61,99* PLN
Gdańsk przez Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN)
Ostrów Mazowiecka
z: BlaBlaCar
od 46,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Ostrów Mazowiecka
Popularne połączenia z przesiadką Ostrów Mazowiecka → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Ostrów Mazowiecka

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×