Reklama

Autobus Ostrów Mazowiecka Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Ostrów Mazowiecka
Przewoźnik Wagner Transport
od 110,10* PLN
od 07h 20min

Autobus Gdańsk Ostrów Mazowiecka Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Ostrowi Mazowieckiej

Jeśli chcesz odbyć ciekawą podróż, to już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, dzięki któremu pokonasz trasę Gdańsk – Ostrów Mazowiecka. Pierwsze z miast położone jest nad Morzem Bałtyckim i przyciąga turystów wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Ostrów Mazowiecka to z kolei miasto położone w Polsce północno-wschodniej, na terenie urokliwej Puszczy Białej, na trasie biegnącej w kierunku Mazur. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek!

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego, usytuowanego w północnej części Polski. Miasto liczy prawie 500 tysięcy mieszkańców i zajmuje szóste miejsce w kraju pod względem liczby ludności. Gdańsk zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych polskich miast. Jego głównymi atutami są wspaniałe zabytki, urokliwe usytuowanie nad Morzem Bałtyckim oraz długa i niezwykle ciekawa historia. To tutaj miały miejsce jedne z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Gdańsk uważany jest za symbol wybuchu II wojny światowej, dlatego też podczas pobytu w mieście warto udać się na Westerplatte, gdzie wznosi się Pomnik Obrońców Wybrzeża, upamiętniający poległych w jego obronie. Miasto jest również symbolem powstania „Solidarności”, ruchem z którym nierozerwalnie związana jest osoba Lecha Wałęsy – gdańszczanina. To jedynie kilka spośród wielu atrakcji miasta, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny zmierzający w jego kierunku. Tylko tutaj będziesz miał okazję zobaczyć słynną Fontannę Neptuna i Główne Miasto z jego wspaniałymi zabytkami. Gdańsk zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Ostrowią Mazowiecką a Gdańskiem.

Ostrów Mazowiecka to 23-tysięczne miasto usytuowane w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa mazowieckiego. Historia Ostrowi sięga I połowy wieku XV, kiedy to z rąk Bolesława IV otrzymała ona prawa miejskie wraz z ulgami podatkowymi dla nowo powstałej grupy mieszczan. Po kolejnych stu latach miasto zostało obdarzone kolejnymi przywilejami, dzięki którym nastąpił znaczący wzrost liczby jego mieszkańców, a dogodne położenie na trasie ważnych szlaków handlowych przyczyniło się do jego dalszego rozwoju. Tak długa historia Ostrowi Mazowieckiej zachęca do odwiedzenia miasta, tym bardziej, iż jest ono położone na terenie Puszczy Białej przy drodze wiodącej w kierunku Mazur. Gdy znajdziesz się już w Ostrowi i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, koniecznie udaj się na krótki spacer ulicami miasta. W jego trakcie będziesz miał okazję obejrzeć piękny Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, neobarokowy Ratusz i piękne, zabytkowe kamieniczki. Nie zwlekaj więc i przybywaj.

Autobus: Gdańsk → Ostrów Mazowiecka
05 lip 10:25
Gdańsk
05 lip 17:45
Ostrów Mazowiecka
z: Wagner Transport
od 110,10* PLN
10 lip 10:25
Gdańsk
10 lip 18:05
Ostrów Mazowiecka
z: Wagner Transport
od 111,10* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Ostrów Mazowiecka
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Ostrów Mazowiecka

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×