Reklama

Autobus Londyn Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Londyn
Przewoźnik Voyager
od 349,00* PLN
od 25h 00min

Autobus Gdańsk Londyn Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Londynu

Jeśli chcesz poznać piękne, aczkolwiek bardzo różne europejskie miasta, to nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, oferujący przejazdy na trasie Gdańsk – Londyn. Gdańsk to urocze polskie miasto z pięknymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Londyn z kolei to metropolia o znaczeniu globalnym i jedno z największych miast świata. Choć oba miasta różni bardzo wiele, to będziesz oczarowany ich urokiem.  Mimo, iż Twoja podróż nie będzie należała do krótkich, to przebiegnie szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Gdańsk jest jednym z tych polskich miast, które koniecznie musisz odwiedzić. Trudno byłoby tu wymienić wszystkie jego walory, ale spośród tych największych na szczególną uwagę zasługuje urokliwe usytuowanie nad Morzem Bałtyckim oraz niezwykle piękne zabytki. Naturalnym jest, iż morze odgrywało zawsze dominującą rolę w życiu mieszkańców Gdańska. To dzięki niemu miasto było jednym z najzamożniejszych członków Ligii Hanzeatyckiej, co po dziś dzień widoczne jest w bogato zdobionych gdańskich budowlach. Gdy znajdziesz się już w mieście i opuścisz pokład autobusu dalekobieżnego, swoje pierwsze kroki skieruj w stronę Głównego Miasta i jego reprezentacyjnego placu, zwanego Długim Targiem. To tutaj będziesz miał okazję zobaczyć wspaniałe dzieła architektury, a więc: Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagenów oraz Bramę Zieloną. Trudno wymienić tu wszystkie zabytki i atrakcje miasta, więc kup przewodnik i przybywaj.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Londynem a Gdańskiem.

Londyn to jedno z największych miast świata z imponującą liczbą ludności, wynoszącą prawie 9 milionów mieszkańców. Miasto jest stolicą Wielkiej Brytanii i Anglii, znaną przede wszystkim z Pałacu Buckingham. Budowla jest nie tylko oficjalną siedzibą monarchii brytyjskiej ale uważana jest przez mieszkańców wysp za symbol ich państwa. Warto rozważyć więc wizytę w pałacowych komnatach, które od 1992 roku udostępniane są turystom. Z rodziną królewską nierozerwalnie związany jest kolejny symbol Londynu – Kolegiata św. Piotra w Westminsterze, gdzie odbywały się koronacje, w tym ta ostatnia, obecnie panującej królowej Elżbiety II w roku 1953. Londyn to również Tower of London, Westminster Abbey, Kościół Świętej Małgorzaty i Big Ben. Nie sposób wymienić tu wszystkich atrakcji Londynu, więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w jego kierunku. Londyn zaprasza!

Autobus: Gdańsk → Londyn
03 sie 10:00
Gdańsk
04 sie 11:00
Londyn, Victoria Coach Station
z: Voyager
od 349,00* PLN
05 sie 10:00
Gdańsk
06 sie 11:00
Londyn, Victoria Coach Station
z: Voyager
od 349,00* PLN
08 sie 10:00
Gdańsk
09 sie 11:00
Londyn, Victoria Coach Station
z: Voyager
od 349,00* PLN
Autobus: Londyn → Gdańsk
08 sie 15:30
Londyn, Victoria Coach Station
09 sie 16:30
Gdańsk
z: Voyager
od 494,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Londyn
Popularne połączenia z przesiadką Londyn → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Londyn

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×