Reklama

Autobus Łomża Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Łomża
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Gdańsk ↔ Łomża. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Gdańsk Łomża Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Gdańska do Łomży

Jeśli pragniesz odbyć podróż, podczas której będziesz mógł odwiedzić piękne, polskie miasta, to już teraz dokonaj rezerwacji biletu na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Gdańsk – Łomża. Gdańsk to miasto należące do jednego z najstarszych i najpiękniejszych w Polsce. Będziesz oczarowany jego wspaniałymi zabytkami. Łomża z kolei zachwyci Cię swoim położeniem na terenie Zielonych Płuc Polski. To będzie niesamowita podróż. Przebiegnie ona bardzo szybko, a komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu, miła atmosfera oraz niska cena biletu będą jej dodatkowymi atutami.

Gdańsk to prawie 500-tysięczne miasto położone w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Motławy do Wisły. Jest szóstym miastem w kraju pod względem liczby ludności oraz siódmym pod względem zajmowanej powierzchni. To również stolica województwa pomorskiego i jego główny ośrodek gospodarczy, kulturalny, edukacyjny i turystyczny. Dzięki swej długiej historii, sięgającej 1263 roku, na terenie Gdańska znajduje się wiele wspaniałych zabytków. Dlatego po przybyciu do miasta i po opuszczeniu autobusu dalekobieżnego, niezwłocznie udaj się na jego zwiedzanie. Masz tyle do zobaczenia! Najlepszym sposobem na obejrzenie najwspanialszych miejsc i obiektów jest spacer Drogą Królewską. Jej pierwszym elementem będzie Brama Wyżynna, zwana również Bramą Wysoką. Tuż za nią pojawi się Katownia oraz Wieża Więzienna, które były częściami średniowiecznego obwarowania Głównego Miasta. Teraz kolej na Bramę Złotą, za którą znajduje się ulica Długa. To najsłynniejsza i najwspanialsza ulica miasta, przy której usytuowane są najbardziej niesamowite kamienice: Dom Ferberów, Dom Uphagena, Dom Schummanów oraz Lwi Zamek. Będziesz oczarowany tym miejscem. Pamiętaj jednak, że to tylko kilka z licznych atrakcji Gdańska.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Łomżą a Gdańskiem.

Łomża to ponad 60-tysięczne miasto usytuowane w północno-wschodniej części Polski, nad rzeką Narew, w województwie podlaskim. Ogromnym atutem miasta jest jego położenie na terenie Zielonych Płuc Polski. W niedalekiej odległości od Łomży znajduje się bowiem Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, Biebrzański Park Krajobrazowy i Puszcza Kurpiowska. Miasto stanowi więc doskonałą bazę wypadową do wycieczek krajoznawczych, zarówno tych pieszych, jak i rowerowych. Zanim jednak wyruszysz na zwiedzanie okolic Łomży, zatrzymaj się na nieco dłużej w samym mieście. Posiada ono bardzo dobrze zachowany średniowieczny układ urbanistyczny ze Starym Rynkiem, na którym na szczególną uwagę zasługuje klasycystyczny Ratusz z początku XIX wieku. Ciekawymi obiektami są również: Katedra św. Michała Archanioła, wzniesiona w 1504 roku, Pałac Biskupi z 1925 roku, Kościół Trójcy Przenajświętszej oraz Cmentarz Żydowski. Trudno wymienić tu wszystkie atrakcje Radomia, wiec kup przewodnik i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się na spacer po mieście. Łomża serdecznie zaprasza.

Autobus: Gdańsk → Łomża
15 sty 13:50
Gdańsk przez Gdynia
15 sty 18:40
Łomża
z: BlaBlaCar
od 37,00* PLN
15 sty 13:50
Gdańsk przez Gdynia
15 sty 18:40
Łomża
z: BlaBlaCar
od 37,00* PLN
16 sty 06:00
Gdańsk
16 sty 10:10
Łomża
z: BlaBlaCar
od 50,00* PLN
Autobus: Łomża → Gdańsk
16 sty 14:30
Łomża przez Stare Guty
16 sty 19:00
Gdańsk przez Gdynia
z: BlaBlaCar
od 45,00* PLN
16 sty 14:30
Łomża przez Stare Guty
16 sty 19:00
Gdańsk przez Gdynia
z: BlaBlaCar
od 45,00* PLN
22 sty 17:00
Łomża
22 sty 21:10
Gdańsk
z: BlaBlaCar
od 40,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Łomża
Popularne połączenia z przesiadką Łomża → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Łomża

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×