Reklama

Autobus Lidzbark Warmiński Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Lidzbark Warmiński
Przewoźnik PKS Nova
od 32,00* PLN
od 02h 40min
Przewoźnik Transwal
od 40,00* PLN
od 02h 40min

Autobus Gdańsk Lidzbark Warmiński Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Lidzbarka Warmińskiego

Jeśli pragniesz odbyć niezbyt daleką, aczkolwiek bardzo interesującą podróż, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, przemierzający trasę Gdańsk - Lidzbark Warmiński. Pierwsze z miast należy do jednego z najpiękniejszych w Polsce. Będziesz oczarowany jego wspaniałymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Lidzbark Warmiński zachwyci Cię z kolei malowniczymi krajobrazami oraz wspaniałym Zamkiem biskupów warmińskich. To będzie bardzo ciekawa podróż. Przebiegnie ona szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki, panujące na pokładzie autobusu oraz niska cena biletu.

Gdańsk to prawie 470-tysięczne miasto położone w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Motławy do Wisły. Jest jednym z najpiękniejszych polskich miast. Każdego roku Gdańsk odwiedzają rzesze turystów. Przyciągają ich nie tylko piękne nadbałtyckie plaże, ale również wspaniałe gdańskie zabytki, niepowtarzalna atmosfera miasta i jego długa historia. Swoje bogactwo widoczne we wspaniałych obiektach architektonicznych Gdańsk zawdzięczał przede wszystkim bliskości Bałtyku. Zamożność gdańskich kupców i mieszczaństwa przyciągała na teren miasta wspaniałych architektów, których dzieła możesz podziwiać podczas spaceru ulicą Długą i Długim Targiem. Wzdłuż tych arterii usytuowane są wspaniałe kamieniczki, w tym m.in. Dom Farberów, Dom Uphagena, Dom Schumannów i Lwi Zamek. Twoją uwagę zwrócą również: Dwór Artusa, Ratusz Głównego Miasta oraz Fontanna Neptuna, należąca do jednego z najlepiej rozpoznawalnych, gdańskich zabytków. Nie zwlekaj więc i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku Gdańska. Miasto serdecznie zaprasza!

 

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Lidzbarkiem Warmińskim a Gdańskiem.

Lidzbark Warmiński to miasto usytuowane w północno-wschodniej części Polski, nad rzekami Łyną i Symsarną. Położone jest na Warmii, na obszarze tzw. „Zielonych Płuc Polski”, w województwie warmińsko-mazurskim. Oprócz wspaniałych walorów przyrodniczych Lidzbark Warmiński stanowi również doskonałą bazę wypadową do oddalonego zaledwie o 46 km Olsztyna oraz nieco dalej położonego Gdańska. Będąc w Lidzbarku warto jednak udać się na spacer po samym mieście. Znajduje się tutaj bowiem Zamek biskupów warmińskich, którego powstanie datowane jest na wiek XIV. Jest on jednym z najwspanialszych zabytków architektury gotyckiej w Polsce, a jego dziedziniec ze wspaniałymi krużgankami przypomina nieco Zamek Królewski na Wawelu. Lidzbark Warmiński to również Kolegiata św. Piotra i Pawła, Wysoka Brama oraz Kościół Podwyższenia Krzyża. Trudno oddać tu urok miasta więc nie zwlekaj i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do Lidzbarka.

Autobus: Gdańsk → Lidzbark Warmiński
12 lip 07:30
Gdańsk
12 lip 10:10
Lidzbark Warmiński
z: PKS Nova
od 32,00* PLN
12 lip 17:00
Gdańsk przez Sopot
12 lip 19:00
Lidzbark Warmiński
z: BlaBlaCar
od 18,00* PLN
13 lip 07:30
Gdańsk
13 lip 10:10
Lidzbark Warmiński
z: PKS Nova
od 32,00* PLN
Autobus: Lidzbark Warmiński → Gdańsk
12 lip 11:35
Lidzbark Warmiński
12 lip 14:15
Gdańsk
z: PKS Nova
od 32,00* PLN
12 lip 20:00
Lidzbark Warmiński
12 lip 22:00
Gdańsk
z: BlaBlaCar
od 20,00* PLN
13 lip 04:10
Lidzbark Warmiński
13 lip 06:50
Gdańsk
z: Transwal
od 40,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Lidzbark Warmiński
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Lidzbark Warmiński

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×