Reklama

Autobus Kolonia Gdańsk: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Gdańsk ↔ Kolonia
Przewoźnik Deutsche Bahn
od 212,44* PLN
od 11h 46min

Autobus Gdańsk Kolonia Ceny

Autobus i autokar z Gdańska do Kolonii

Jeśli pragniesz udać się w podróż po niezwykle pięknych miastach Europy, to już teraz zarezerwuj bilet na autobus jednej z linii dalekobieżnych, oferujący przejazdy na trasie Gdańsk - Kolonia. Pierwsze z miast usytuowane jest w Polsce, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Jest nie tylko cenioną miejscowością wypoczynkową ale przede wszystkim miastem o niezliczonej ilości pięknych zabytków. Kolonia z kolei to jedno z największych i najstarszych miast w Niemczech. Będziesz oczarowany jej urokiem i niepowtarzalną atmosferą. Choć podróż nie będzie krótka, to przebiegnie szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki przejazdu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Gdańsk to jedno z tych polskich miast, w którym nie sposób się nudzić. Oferuje ono niezliczoną ilość atrakcji o różnorodnym charakterze. Jednym z walorów Gdańska jest jego urokliwe usytuowanie na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Dzięki pięknym plażom i doskonale rozbudowanej infrastrukturze turystycznej miasto jest cenioną miejscowością wypoczynkową, a jej dodatkowym atutem jest niedaleka odległość od ciekawych, okolicznych miejscowości takich jak: Władysławowo, Hel czy Malbork. Zanim wyruszysz w okolice Gdańska udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie tego pięknego miasta. Jego najwspanialsze zabytki usytuowane są w dzielnicach: Śródmieście i Oliwa. W pierwszej z nich będziesz miał okazję zobaczyć m.in. Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagena oraz monumentalną Bazylikę konkatedralną Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, z wieży której rozciąga się wspaniała panorama miasta. Oliwa z kolei to Bazylika archikatedralna w Gdańsku – Oliwie i uroczy Park Oliwski. To jedynie kilka spośród wielu gdańskich atrakcji, jednak nie sposób wymienić tu wszystkich. Kup więc bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku tego wspaniałego miasta.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Kolonią a Gdańskiem.

Kolonia to miasto położone w zachodniej części Niemiec, nad rzeką Ren. Usytuowane jest ono w administracyjnych granicach Nadrenii Północnej – Westfalii, a blisko milionowa liczba mieszkańców plasuje je na czwartym miejscu w kraju pod względem ilości ludności. Ponieważ historia Kolonii sięga czasów Cesarstwa Rzymskiego, to na terenie miasta znajduje się wiele wspaniałych zabytków. Symbolem Kolonii jest Kölner Dom, czyli słynna Katedra Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny, która znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Jej budowa trwała przez 600 lat, a rozpoczęła się w 1248 roku. Wnętrza świątyni kryją wspaniałe dzieła sztuki sakralnej, a dwie wieżą mieszczą aż 12 dzwonów, w tym Dzwon Świętego Piotra, będący największym, bijącym dzwonem Europy. Kolonia to również Kościół Świętego Kuniberta, Kościół Najświętszej Marii Panny na Kapitolu, zabytkowy Most Hohenzollernów i wiele, wiele innych obiektów. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w kierunku tego niezwykłego miasta.

Autobus: Gdańsk → Kolonia
09 kwi 04:59
Gdańsk Dworzec kolejowy
09 kwi 18:09
Kolonia, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 543,10* PLN
11 kwi 10:56
Gdańsk Dworzec kolejowy
12 kwi 00:46
Kolonia, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 361,91* PLN
12 kwi 09:24
Gdańsk Dworzec kolejowy
12 kwi 21:10
Kolonia, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 212,44* PLN
12 kwi 09:24
Gdańsk
12 kwi 21:10
Kolonia, Dworzec główny
z: Deutsche Bahn
od 218,31* PLN
Autobus: Kolonia → Gdańsk
10 kwi 05:44
Kolonia, Dworzec główny
10 kwi 18:25
Gdańsk Dworzec kolejowy
z: Deutsche Bahn
od 337,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Gdańsk → Kolonia
Popularne połączenia z przesiadką Kolonia → Gdańsk
Popularne połączenia z przesiadką  Gdańsk → Kolonia

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×