Reklama

Autobus Wrocław Dniepr: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Dniepr ↔ Wrocław
Przewoźnik AGAT
od 245,00* PLN
od 27h 25min
Przewoźnik Intercars Polska
od 246,70* PLN
od 33h 15min

Autobus i autokar z Dniepru do Wrocławia.

Jeśli postanowiłeś udać się w interesującą podróż, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, dzięki któremu pokonasz trasę Dniepr - Wrocław. Pierwsze z miast należy do jednego z największych i najciekawszych w Ukrainie. Będziesz zachwycony jego długą historią i wspaniałymi zabytkami. Wrocław z kolei to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego niepowtarzalna atmosfera jest magnesem przyciągającym rzesze turystów. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej dodatkowymi atutami będą komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu.

Dniepr to czwarte pod względem wielkości miasto Ukrainy. Liczy ono ponad 1 mln mieszkańców i położone jest w środkowo-południowej części kraju, nad rzeką o tej samej nazwie. Dzięki swemu centralnemu usytuowaniu Dniepr jest ważnym węzłem komunikacji drogowej, kolejowej i lotniczej, stanowiąc tym samym doskonały punkt wypadowy do złożenia wizyty w innych ukraińskich miastach, takich jak: Donieck, czy Charków. Zanim wyruszysz w dalszą drogą udaj się w pierwszej kolejności na spacer ulicami Dniepru. Twoją uwagę skupią z całą pewnością wspaniałe mosty, wśród których najstarszym jest Most Merefo-Chersoński, przebiegający przez urokliwą Wyspę Klasztorną z Cerkwią św. Mikołaja. Dniepr to także inne, wspaniałe obiekty zabytkowe, będące dowodem na długą historię miasta. Na szczególną uwagę zasługują: Sobór Przemienienia Pańskiego, Synagoga Chóralna i wiele, wiele innych. Nie zwlekaj więc i zaraz po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego udaj się w ich kierunku. Serdecznie zapraszamy!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wrocławiem a Dnieprem.

Wrocław to największe miasto malowniczego województwa dolnośląskiego, obejmującego swym zasięgiem południowo-zachodnią części Polski. Pełni ono rolę jego stolicy oraz centralnego ośrodka gospodarczego, kulturalnego, edukacyjnego i turystycznego. Dzięki tak wysokiemu statusowi Wrocław jest również ważnym węzłem komunikacji drogowej, kolejowej i lotniczej. Licznie krzyżujące się tutaj drogi krajowe i wojewódzkie zachęcają do obycia krótkich wycieczek do pobliskiego Wałbrzycha, Legnicy, czy urokliwego Karpacza. Gdy znajdziesz się jednak we Wrocławiu i opuścisz już pokład autobusu dalekobieżnego udaj się w pierwszej kolejności na zwiedzanie tego pięknego miasta. Do jego najwspanialszych zabytków należą m.in. Katedra św. Jana Chrzciciela, Kościół św. Marcina, Kościół św. Krzyża oraz słynny Rynek z dwoma Ratuszami i pięknymi kamieniczkami. Wartą obejrzenia jest także Dzielnica Czterech Świątyń, zwana tak dzięki usytuowanym na jej obszarze świątyniom różnych wyznań. To jedynie namiastka wrocławskich atrakcji, więc nie zwlekaj, kup przewodnik i przybywaj!

Autobus: Wrocław → Dniepr
30 sty 17:35
Wrocław
31 sty 21:00
Dniepr
z: AGAT
od 260,00* PLN
31 sty 15:20
Wrocław
02 lut 00:35
Dniepr
z: Intercars Polska
od 246,70* PLN
31 sty 17:35
Wrocław
01 lut 21:00
Dniepr
z: AGAT
od 245,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Dniepr → Wrocław
Popularne połączenia z przesiadką  Dniepr → Wrocław

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×