Reklama

Autobus Gniezno Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Gniezno
Przewoźnik PKP Intercity
od 24,00* PLN
od 01h 06min

Autobus Bydgoszcz Gniezno Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Gniezna

Jeśli pragniesz ciekawie spędzić czas, to udaj się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Bydgoszcz – Gniezno. Nie zwlekaj i już dzisiaj dokonaj rezerwacji biletu. Bydgoszcz oczaruje Cię magicznymi zakątkami, wśród których znajdzie się Wyspa Młyńska z Wenecją Bydgoską. W Gnieźnie będzie miał okazję zobaczyć słynne Drzwi Gnieźnieńskie, będące najcenniejszym zabytkiem sztuki romańskiej w Polsce. Podczas tej podróży nie będziesz się nudził. Przebiegnie ona szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Bydgoszcz to ponad 350-tysięczne miasto w północnej Polsce, usytuowane nad rzekami Brdą i Wisłą oraz Kanałem Bydgoskim. Jest ona stolicą województwa kujawsko-pomorskiego i jego najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym. To również ważne centrum turystyczne z licznymi zabytkami, których cechą charakterystyczną jest usytuowanie i ekspozycja od strony rzek i kanałów. W wodach Brdy odbijają się obrazy takich bydgoskich zabytków jak: Katedra św. Marcina i Mikołaja, Stare Spichlerze, Pałac Lloyda i gmach Poczty Głównej. Choć to najlepiej rozpoznawalne symbole miasta, to wycieczkę po Bydgoszczy warto rozpocząć od Wyspy Młyńskiej, w stronę której skieruj swoje pierwsze kroki po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. To jeden z najbardziej urokliwych zakątków miasta ze słynną Wenecją Bydgoską, której osobliwością jest gęsta zabudowa doskonale wkomponowana w tutejszy „wodny” krajobraz. To jedynie namiastka bydgoskich atrakcji, więc kup przewodnik i przybywaj na zwiedzanie tego wyjątkowego miasta. Bydgoszcz serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Gnieznem a Bydgoszczą

Gniezno to miasto usytuowane w środkowo-wschodniej Polsce, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest ono uważane za kolebkę narodzin polskiej państwowości i za pierwszą stolicę kraju. Nie bez przyczyny znajduje się tu więc Muzeum Początków Państwa Polskiego, które dzięki bardzo interesującej ekspozycji pozwoli Ci przenieść się w czasy Mieszka I i Bolesława I Chrobrego. Jednym z najważniejszych gnieźnieńskich zabytków jest jednak Bazylika prymasowska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, nazywana również katedrą gnieźnieńską lub sanktuarium św. Wojciecha. Jest ona „matką polskich kościołów” i miejscem pochówku św. Wojciecha. Najsłynniejszym elementem tutejszej katedry są Drzwi Gnieźnieńskie, uważane za najcenniejszy zabytek sztuki romańskiej w Polsce. Gniezno to również inne obiekty sakralne, wśród których znajdują się: Kościół św. Jerzego, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Antoniego oraz Kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę miasta. Gniezno serdecznie zaprasza!

Autobus: Bydgoszcz → Gniezno
03 lip 15:00
Bydgoszcz przez Lotnisko Bydgoszcz (BZG)
03 lip 16:30
Gniezno
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
03 lip 15:45
Bydgoszcz
03 lip 16:51
Gniezno
z: PKP Intercity
od 24,00* PLN
05 lip 17:50
Bydgoszcz
05 lip 19:10
Gniezno
z: BlaBlaCar
od 9,00* PLN
06 lip 14:20
Bydgoszcz
06 lip 15:40
Gniezno
z: BlaBlaCar
od 9,00* PLN
Autobus: Gniezno → Bydgoszcz
03 lip 10:30
Gniezno
03 lip 11:50
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 5,00* PLN
06 lip 06:50
Gniezno
06 lip 08:00
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
06 lip 19:50
Gniezno
06 lip 21:20
Bydgoszcz przez Lotnisko Bydgoszcz (BZG)
z: BlaBlaCar
od 10,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×