Reklama

Autobus Gniezno Bydgoszcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bydgoszcz ↔ Gniezno
Przewoźnik PKS Elblag
od 22,00* PLN
od 01h 30min
Przewoźnik Pol Regio
od 22,00* PLN
od 01h 23min
Przewoźnik PKP Intercity
od 30,00* PLN
od 00h 58min

Autobus Bydgoszcz Gniezno Ceny

Autobus i autokar z Bydgoszczy do Gniezna

Jeśli pragniesz ciekawie spędzić czas, to udaj się razem z nami w podróż autobusem dalekobieżnym, pokonującym trasę Bydgoszcz – Gniezno. Nie zwlekaj i już dzisiaj dokonaj rezerwacji biletu. Bydgoszcz oczaruje Cię magicznymi zakątkami, wśród których znajdzie się Wyspa Młyńska z Wenecją Bydgoską. W Gnieźnie będzie miał okazję zobaczyć słynne Drzwi Gnieźnieńskie, będące najcenniejszym zabytkiem sztuki romańskiej w Polsce. Podczas tej podróży nie będziesz się nudził. Przebiegnie ona szybko, a jej czas umilą Ci komfortowe warunki panujące na pokładzie autobusu i niska cena biletu. Ruszaj w drogę.

Bydgoszcz to ponad 350-tysięczne miasto w północnej Polsce, usytuowane nad rzekami Brdą i Wisłą oraz Kanałem Bydgoskim. Jest ona stolicą województwa kujawsko-pomorskiego i jego najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym. To również ważne centrum turystyczne z licznymi zabytkami, których cechą charakterystyczną jest usytuowanie i ekspozycja od strony rzek i kanałów. W wodach Brdy odbijają się obrazy takich bydgoskich zabytków jak: Katedra św. Marcina i Mikołaja, Stare Spichlerze, Pałac Lloyda i gmach Poczty Głównej. Choć to najlepiej rozpoznawalne symbole miasta, to wycieczkę po Bydgoszczy warto rozpocząć od Wyspy Młyńskiej, w stronę której skieruj swoje pierwsze kroki po opuszczeniu pokładu autobusu dalekobieżnego. To jeden z najbardziej urokliwych zakątków miasta ze słynną Wenecją Bydgoską, której osobliwością jest gęsta zabudowa doskonale wkomponowana w tutejszy „wodny” krajobraz. To jedynie namiastka bydgoskich atrakcji, więc kup przewodnik i przybywaj na zwiedzanie tego wyjątkowego miasta. Bydgoszcz serdecznie zaprasza!

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Gnieznem a Bydgoszczą

Gniezno to miasto usytuowane w środkowo-wschodniej Polsce, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest ono uważane za kolebkę narodzin polskiej państwowości i za pierwszą stolicę kraju. Nie bez przyczyny znajduje się tu więc Muzeum Początków Państwa Polskiego, które dzięki bardzo interesującej ekspozycji pozwoli Ci przenieść się w czasy Mieszka I i Bolesława I Chrobrego. Jednym z najważniejszych gnieźnieńskich zabytków jest jednak Bazylika prymasowska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, nazywana również katedrą gnieźnieńską lub sanktuarium św. Wojciecha. Jest ona „matką polskich kościołów” i miejscem pochówku św. Wojciecha. Najsłynniejszym elementem tutejszej katedry są Drzwi Gnieźnieńskie, uważane za najcenniejszy zabytek sztuki romańskiej w Polsce. Gniezno to również inne obiekty sakralne, wśród których znajdują się: Kościół św. Jerzego, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Antoniego oraz Kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj kup bilet na autobus dalekobieżny, zmierzający w stronę miasta. Gniezno serdecznie zaprasza!

Autobus: Bydgoszcz → Gniezno
23 paź 16:00
Bydgoszcz
23 paź 17:20
Gniezno
z: BlaBlaCar
od 15,00* PLN
24 paź 11:40
Bydgoszcz przez Osielsko
24 paź 13:10
Gniezno
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
25 paź 16:10
Bydgoszcz
25 paź 17:40
Gniezno
z: BlaBlaCar
od 15,00* PLN
Autobus: Gniezno → Bydgoszcz
23 paź 21:00
Gniezno
23 paź 22:20
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 15,00* PLN
25 paź 23:10
Gniezno
26 paź 00:30
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 11,00* PLN
26 paź 17:20
Gniezno
26 paź 18:40
Bydgoszcz
z: BlaBlaCar
od 12,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Bydgoszcz → Gniezno
Popularne połączenia z przesiadką  Bydgoszcz → Gniezno

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×