Reklama

Autobus Kraków Budapeszt: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Budapeszt ↔ Kraków
Przewoźnik FlixBus
od 66,28* PLN
od 11h 05min

Autobus Budapeszt Kraków Ceny

Autobus i autokar z Budapesztu do Krakowa

Planują Państwo podróż po wschodniej części Europy? Zatem niech urządzą sobie Państwo podróż autokarem między Budapesztem i Krakowem. Przejadą się Państwo po dobrze zaplanowanych trasach dalekobieżnych autokarów i komfortowymi liniami długodystansowych autobusów. Tam, gdzie europejska sieć autokarowa jest szeroko rozgałęziona, mogą znaleźć Państwo zawsze odpowiednią linię autobusową dla Państwa celu podróży do magicznego Budapesztu lub Krakowa. Niech rozkoszują się Państwo przejazdem autobusowym, gdyż dalekobieżny autobus zawsze może Państwu zaoferować bezpieczne i wygodne podróżowanie.

Gdy jadą Państwo autokarem z Krakowa do Budapesztu, wtedy są Państwo, dzięki bezpośredniej linii autokarowej około siedmiu godzin w drodze. Stolica Węgier istnieje w obecnym kształcie od 1873 roku. Wówczas obie części miasta Buda i Pest, który leży po drugiej stronie Dunaju połączono. Budapeszt jest znany, dzięki swoim wielu pięknym budowlom w stylu secesyjnym. Wielka Hala Targowa w Budapeszcie to przykład, że warto dokonać podróży autokarowej do tego miasta i mogą Państwo tam obok wielu pamiątek także węgierskie specjały jak znane salami z Budapesztu spróbować i kupić. Równie imponujący po podróży autobusowej jest Hotel Gellért z basenami termalnymi, a także budynek Parlamentu to piękne świadectwo tej epoki. Odwiedzić powinno się również kościół Macieja i Baszta Rybacka, która stanowi pewnego rodzaju symbol miasta.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem i Budapesztem

Niech przejadą się Państwo autobusem z Budapesztu do Krakowa i poznają dalsze atrakcyjne europejskie miasta. Kraków leży w południowej części Polski i stanowi po Warszawie drugie co do wielkości polskie miasto. Obraz Krakowa został ukształtowany przez budowle z różnych epok, które można odkryć po przyjeździe autobusowym do Krakowa. Domy w gotyckim stylu stoją tu obok okazałych budowli z renesansu. Szczególnie piękna dla odwiedzających dalekobieżnym autobusem jest rezydencja na Wawelu usytuowana wysoko ponad dachami miasta. Do krakowskiego zamku należy również katedra, gdzie polscy królowie byli koronowani i również zostali pochowani. Obok krypty warte zobaczenia jest także barokowe wnętrze bazyliki archikatedralnej św. Stanisława i św. Wacława.

Autobus: Budapeszt → Kraków
28 maj 05:25
Budapeszt przez Port lotniczy Budapest (BUD)
28 maj 16:30
Kraków przez Port lotniczy Kraków-Balice (KRK), Terminal T1
z: FlixBus
od 66,28* PLN
31 maj 05:25
Budapeszt przez Port lotniczy Budapest (BUD)
31 maj 16:30
Kraków przez Port lotniczy Kraków-Balice (KRK), Terminal T1
z: FlixBus
od 66,28* PLN
Autobus: Kraków → Budapeszt
29 maj 03:00
Kraków
29 maj 11:10
Budapeszt
z: BlaBlaCar
od 39,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Budapeszt → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Budapeszt
Popularne połączenia z przesiadką  Budapeszt → Kraków

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×