Reklama

Autobus Gdańsk Bordeaux: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bordeaux ↔ Gdańsk
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Bordeaux ↔ Gdańsk. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Bordeaux do Gdańska

Spory kawałek Europy poznasz za sprawą dalekobieżnego autobusu Bordeaux-Gdańsk. Koniecznie znajdź czas, aby odwiedzić nadmorską polską metropolię. Wykorzystaj zasoby wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów i zarezerwuj najkorzystniejsze połączenie autokarowe.

Do miasta gospodarza EURO2016 dostaniesz się dalekobieżnym autobusem Gdańsk-Bordeaux. Po podróży autokarowej idź na Targ Kapucynów, gdzie znajdziesz smakołyki z całego świata. Poruszając się promenadą w Bordeaux miniesz takie cudne mosty jak kamienny Pont de Pierre czy wiszący o długości ponad 1700-metrowy Pont d'Aquitaine. Na Place de la Bourse zakupisz prezenty dla najbliższych. Miejskim autobusem podjedziesz na Starówke w Bordeaux, która ma powierzchnię ok. 150 ha. Spotkasz tam takie zabytki jak katedrę świętego Andrzeja z Bramą Królewską czy fontannę z pomnikiem Monument des Girondins. Przed powrotem autobusowym na Placu Quinconces wypij lampkę znanego na całym świecie Bordeaux.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Gdańskiem i Bordeaux

Główny ośrodek północnej Polski osiągniesz bezpośrednim autokarem Bordeaux-Gdańsk. Po wyjściu z długodystansowego busu podążaj pod Bramę Wyżynną, od której możesz zacząć swoje odkrywanie Gdańska. Następnie miń Muzeum Bursztynu i zacznij spacer po ulicy Długiej, gdzie na Targu Węglowym stoi Fontanna Neptuna, a tuż za nią Dwór Artusa. Przemieszczając się przy Motławie odkryjesz Żuraw w Gdańsku. Miejskim autobusem dojedziesz do Westerplatte, natomiast nim przekroczysz ponownie próg autokaru zawitaj do Europejskiego Centrum Solidarności.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×