Reklama

Autobus Nowy Sącz Bielsko-Biała: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Bielsko-Biała ↔ Nowy Sącz
Przewoźnik Szwagropol
od 38,00* PLN
od 04h 20min

Autobus Bielsko-Biała Nowy Sącz Ceny

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N

Autobus i autokar z Bielsko-Białej do Nowego Sącza

Śląskie i małopolskie tereny odkryjesz za sprawą dalekobieżnego autobusu Bielsko-Biała-Nowy Sącz. Nie wahaj się, ale od razu uruchom wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów, która naprowadzi Cię na najkorzystniejsze dla Ciebie połączenie autokarowe.

W komfortowym stylu dalekobieżny autobus Nowy Sącz-Bielsko-Biała zabierze Cię do stóp Beskidu Śląskiego. W pierwszych swych krokach po wyjściu z długodystansowego autobusu odkryj zamek w Bielsku-Białej, który swoje początki bierze już w wieku XIV. Miejskim autobusem dojedź do bielskiej katedry św. Mikołaja z XV wieku. Na miejskim Rynku obejrzyj Ratusz zbudowany w 1897 roku wg projektu Emanuela Rosta, a przy okazji skorzystaj z oferty regionalnych lokali gastronomicznych. Nim wsiądziesz do kolejnego długodystansowego autobusu znajdź się w Teatrze Polskim w Bielsko-Białej na jednym ze spektakli, który poza estetyczną fasadą zdobi znajdująca się przed nim fontanna.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Nowym Sączem i Bielsko-Białą

Z kolei miejscowość Beskidu Sądeckiego poznasz, dzięki bezpośredniemu autokarowi Bielsko-Biała-Nowy Sącz. Po opuszczeniu długodystansowego autobusu kieruj się do nowosądeckiej bazyliki św. Małgorzaty, o której wspominano już na początku XIV wieku. Kościół św. Heleny czy kościół św. Kazimierza to również interesujące zabytkowe świątynie położone w obrębie miasta. Wybierz się jednym z miejskich autobusów do Sądeckiego Parku Etnograficznego, gdzie stworzono także Miasteczko Galicyjskie z kopiami historycznych budowli. Ostatecznie przed wejściem do powrotnego autokaru zawitaj w Domu Gotyckim w Nowym Sączu.

Autobus: Nowy Sącz → Bielsko-Biała
29 wrz 09:35
Nowy Sącz
29 wrz 13:55
Bielsko-Biała
z: Szwagropol
od 38,00* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Bielsko-Biała → Nowy Sącz
Popularne połączenia z przesiadką Nowy Sącz → Bielsko-Biała
Popularne połączenia z przesiadką  Bielsko-Biała → Nowy Sącz

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×