Reklama

Autobus Zakopane Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Zakopane
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Białystok ↔ Zakopane. Proszę wypełnić formularz.

Autobus Białystok Zakopane Ceny

Autobus i autokar z Białegostoku do Zakopanego

Jeśli pragniesz odwiedzić dwie, jakże różne części Polski, to doskonale trafiłeś. Już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Białystok - Zakopane. Pierwsze z miast oczaruje Cię wspaniałym Pałacem Branickich i wieloma innymi, ciekawymi zabytkami. Zakopane z kolei zachwyci Cię usytuowaniem u podnóży Tatr, a niepowtarzalna atmosfera miasta na długo pozostanie w Twojej pamięci. To będzie podróż, która przebiegnie szybko, a jej komfortowe warunki i niska cena biletu zachęcą Cię do planowania kolejnych wycieczek.

Białystok to 300-tysięczne miasto położone w północno-wschodniej wschodniej części Polski, nad rzeką Białą. Jako największe miasto województwa podlaskiego jest jego stolicą, pełniąc rolę głównego ośrodka gospodarczego, edukacyjnego i kulturalnego regionu. Białystok jest również miastem, stanowiącym doskonałą bazę wypadową do wycieczek w okoliczne regiony. Na uwagę zasługuje położony nieopodal Folwark Nadawki, Skansen Wsi Białostockiej oraz Sanktuarium Święta Woda z niesamowitą Górą Krzyży. Zanim wyruszysz w okolice Białegostoku, koniecznie udaj się na spacer po samym mieście. Słynie ono przede wszystkim z pięknej rezydencji magnackiej, która nazywana jest „Wersalem Podlasia”. Mowa tu o Pałacu Branickich, który usytuowany jest na dwóch poziomach, przy czym każdy z nich posiada oddzielny ogród. Białystok to również Bazylika Archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Sobór św. Mikołaja oraz Pałac Hasbacha. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do Białegostoku. Miasto serdecznie zaprasza.

Połączenia autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Zakopanem a Białymstokiem.

Zakopane to jedno z najchętniej odwiedzanych polskich miast. Położone jest w południowej części kraju, w województwie małopolskim, na urokliwym Podhalu, u stóp Tatr. Takie usytuowanie jest największym walorem miasta i to właśnie dzięki niemu atrakcyjność Zakopanego nie jest uzależniona od pór roku. Latem stanowi ono doskonałą bazę wypadową w pobliskie dolinki tatrzańskie, takie jak: Dolina Chochołowska, czy Dolina Kościeliska, a zimą staje się rajem dla amatorów białego szaleństwa. Nie bez przyczyny Zakopane nazywane jest „zimową stolicą Polski”. Miasto oferuje również liczne zabytki, spośród których na szczególną uwagę zasługuje kościółek pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej wybudowany w tradycyjnym, zakopiańskim stylu. Wartym wizyty jest również cmentarz na Pęksowym Brzyzku, na którym spoczywają osoby związane z miastem i Tatrami, m.in. Kazimierz Przerwa-Tetmajer i Kornel Makuszyński. Nie zwlekaj więc i już teraz kup bilet na autobus dalekobieżny, którym dotrzesz do miasta. Zakopane oczekuje na Twoje przybycie.

Popularne połączenia z przesiadką Białystok → Zakopane
Popularne połączenia z przesiadką Zakopane → Białystok
Popularne połączenia z przesiadką  Białystok → Zakopane

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×