Reklama

Autobus Łapy Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Łapy
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Białystok ↔ Łapy. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Białegostoku do Łap

Autobus z Białegostoku do Łap dowiezie każdego bezpiecznie i szybko na miejsce. Niewielka miejscowość może pochwalić się ciekawym położeniem. Odkryj uroki tej podlaskiej mieściny.

Aglomerację białostocką odwiedzisz, dzięki połączeniu autobusowemu z Łap do Białegostoku. Na początek warto odwiedzić Pałac Branickich, który jest barokowym zabytkiem i dzięki przepięknej stylistyce nazywany również „Wersalem Podlaskim”. Dodatkowo otoczony jest przez niesamowity Ogród Branickich, który wzorowano na styl francuski. Przylega do niego inny park, czyli białostockie Planty, w których urządzono klimatyczną Aleję Zakochanych. Różnorodność religijna pozostawiła na terenie wiele budowli sakralnych jak Cerkiew św. Ducha – największa w Polsce czy Archikatedra Wniebowzięcia NMP. Przed powrotną drogą busem długodystansowym należy coś zjeść i najlepszym do tego miejscem będzi białostocki rynek, na którym można dodatkowo obejrzeć XVIII-wieczne zabytki jak dawna austeria, zbrojownia czy białostocki ratusz.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Łapami i Białymstokiem

Chcąc spędzić ciekawie wolny czas wybierz się w komfortową podróż bezpośrednim autokarem z Białegostoku do Łap. Tuż przy dworcu autobusowym na uwagę zasługuje wieża ciśnień w Łapach. Poruszając się po ulicach w Łapach napotkasz liczne pomniki jak np. Pomnik Bohaterskich Dzieci Polskich poległych w czasie II wojny światowej. Największym zabytkiem miasta bez wątpienia jest zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem św.Apostołów Piotra i Pawła. Zanim zasiądziesz na miejscu busu dalekobieżnego przejdź się po terenie Narwiańskiego Parku Narodowego, a nóż może uda Ci się wypatrzyć błotniaka stawowego.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×