Reklama

Autobus Kraków Biała Podlaska: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Biała Podlaska ↔ Kraków
Przewoźnik PKP Intercity
od 57,60* PLN
od 06h 17min

Autobus Biała Podlaska Kraków Ceny

Autobus i autokar z Białej-Podlaskiej do Krakowa

W obrębie województwa lubelskiego i małopolskiego podróżować możesz, dzięki dalekobieżnemu autobusowi Biała-Podlaska-Kraków. Nie zwlekaj z odkrywaniem tych miejsc, gdyż z pewnością to przyniesie Ci same korzyści. Cała wyprawa dodatkowo może być w korzystnej cenie, jeżeli skorzystasz z wyszukiwarki dalekobieżnych autobusów.

Do wschodnich, granicznych rejonów Polski dojedziesz komfortowym dalekobieżnym autobusem Kraków-Bielsko Podlaska. Zacznij poznawanie tego miasta zaraz po wyjściu z długodystansowego autobusu od pałacu Radziwiłłów z XVII wieku, który otacza uroczy park i w którym mieści się Muzeum Południowego Podlasia. Kolejno miejskim autobusem odwiedź kościół św. Anny, który dawniej był zborem ariańskim. Wśród miejskich zakątków z pewnością Twoją uwagę przykują obwarowania bastionowe. Nim zajmiesz miejsce w powrotnym dalekobieżnym autobusie zobacz jeszcze późnobarokowy kościół Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej, który pierwotnie był cerkwią greckokatolicką OO. Bazylianów.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Krakowem i Białą-Podlaską

Bezpośredni autokar Biała Podlaska-Kraków umożliwi Ci bezpieczne dotarcie do samego Grodu Kraka. W pierwszych krokach po opuszczeniu dworca autobusowego kieruj się na kopiec Tadeusza Kościuszki, z którego oglądniesz panoramę Krakowa. Następnie zmierzaj wzdłuż Błonia i Wisłę do Zamku Królewskiego na Wawelu, którego stóp dzielnie broni legendarny Smok Wawelski. Jednym z lokalnych autobusów przedostań się do kopalni soli w Wieliczce. Nim wsiądziesz do kolejnego autokaru to wysłuchaj hejnału z wieży kościoła Mariackiego na Rynku Głównym w otoczeniu krakowskich Sukiennic.

Autobus: Biała Podlaska → Kraków
15 lip 05:47
Biała Podlaska
15 lip 11:05
Kraków, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 78,90* PLN
16 lip 07:05
Biała Podlaska
16 lip 13:22
Kraków, Dworzec główny
z: PKP Intercity
od 57,60* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.
Popularne połączenia z przesiadką Biała Podlaska → Kraków
Popularne połączenia z przesiadką Kraków → Biała Podlaska
Popularne połączenia z przesiadką  Biała Podlaska → Kraków

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×