Reklama

Autobus Warszawa Wałcz: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Wałcz ↔ Warszawa
Przewoźnik FlixBus
od 94,99* PLN
od 08h 00min

Autobus i autokar z Wałcza do Warszawy

Z województwa zachodniopomorskiego do mazowieckiego przedostaniesz się dalekobieżnym autobusem Wałcz-Warszawa. Jak najszybciej uruchom wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów i pozwól jej znaleźć dla siebie najkorzystniejszy bilet autokarowy, który sprawi, że udasz się na dobrą cenowo wycieczkę.

Miejscowość zlokalizowaną nad Jeziorem Raduń i Jeziorem Zamkowym poznasz za sprawą komfortowego dalekobieżnego autobusu Warszawa-Wałcz. Po opuszczeniu długodystansowego autobusu idź do Muzeum Ziemi Wałeckiej, z którego się dowiesz wiele na temat miasta i regionu. Po podróży autobusem pospaceruj w stronę kościoła św. Antoniego w Wałczu, czyli neogotyckiej świątyni z początku XX wieku. Inne ciekawe budowle sakralne to cerkiew prawosławna Św. Trójcy czy kościół greckokatolicki Podwyższenia Krzyża Pańskiego. Przed ponownym zajęciem miejsca w następnym dalekobieżnym autobusie obejrzyj budynek notariatu w Wałczy, czyli dawniej willa Stelzer z przełomu XIX i XX wieku.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Warszawą i Wałczem

Miasto Stołeczne Warszawa odkryjesz, dzięki bezpośredniemu autokarowi Wałcz-Warszawa. W pierwszych krokach po zostawieniu za sobą długodystanswego autobusu zmierzaj do Muzeum Powstania Warszawskiego lub do Muzeum Narodowego w Warszawie. Jeden z miejskich autobusów zabierze Cię do Pałacu na Wodzie, z którego niedaleko już do warszawskiego Belwederu. W okolicach południa warto zjawić się pod Grobem Nieznanego Żołnierza, gdzie ma miejsce honorowa zmiana warty. Wjeżdżając na Pałac Kultury i Nauki zobaczysz panoramę Warszawy. Nim wejdziesz do powrotnego autokaru koniecznie znajdź się pod Zamkiem Królewskim w Warszawie.

Autobus: Wałcz → Warszawa
Wałcz, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
Warszawa
z: FlixBus
od 154,98* PLN
Wałcz, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
Warszawa
z: FlixBus
od 169,98* PLN
Autobus: Warszawa → Wałcz
Warszawa przez Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
Wałcz, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 94,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×