Reklama

Autobus Wałcz Piła: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Piła ↔ Wałcz
Przewoźnik WISPOL
od 20,00* PLN
od 00h 35min
Przewoźnik FlixBus
od 24,99* PLN
od 00h 30min

Autobus i autokar z Piły do Wałcza

Niespełna pół godziny zajmie podróż dalekobieżnym autobusem Piła-Wałcz. Nim się obejrzysz znajdziesz się na Pojezierzu Wałeckim. Nie pozwól na siebie czekać i wyszukaj korzystny bilet autokarowy.

Do malowniczo usytuowanego miasta dostaniesz się dalekobieżnym autobusem Wałcz-Piła. Na początek rozruszaj kończyny po podróży autokarowej spacerując pilskim bulwarem nad Gwdą. Wsiadając w miejski autobus miniesz m. in. dom rodzinny Stanisława Staszica czy XX-wieczne dawne kasyno oficerskie. Na uwagę zasługują także liczne budowle sakralne, z których koniecznie trzeba zobaczyć modernistyczny kościół św. Antoniego oraz neobarokowy kościół Św. Rodziny. Wracając na dworzec autobusowy obejrzyj jeszcze pomnik Tysiąclecia Polski i powrotu Ziem Zachodnich do Macierzy w Pile.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Wałczem i Piłą

Wałcz to kolejna miejscowość, którą warto zobaczyć bezpośrednim autokarem Piła-Wałcz. Aby dobrze zacząć odkrywanie zachodniopomorskiego miasta, należy zaspokoić głód zaraz po opuszczeniu siedzenia długodystansowego autobusu przy XIX-wiecznym Ratuszu w Wałczu, gdzie nieopodal można obejrzeć ciekawy budynek poczty czy budynek notariat, czyli dawna villa Stelzer. Nie powinno pominąć się w Wałczu cerkwi prawosławnej Świętej Trójcy, kościoła św. Mikołaja z 1865 roku czy kościoła św. Antoniego z początku XX wieku. Idealnymi terenami rekreacyjnymi jest Jezioro Raduń, a także Jezioro Zamkowe. Przed udaniem się w kolejny przejazd dalekobieżnym autobusem odwiedź Muzeum Ziemi Wałeckiej, w którym zebrane okazy przybliżą Ci historię tego miasta i regionu.

Autobus: Piła → Wałcz
Piła
Wałcz
z: WISPOL
od 20,00* PLN
Piła
Wałcz
z: WISPOL
od 20,66* PLN
Piła
Wałcz
z: WISPOL
od 20,00* PLN
Piła, Dworzec PKS
Wałcz, Dworzec PKS przy dworcu kolejowym
z: FlixBus
od 24,99* PLN
*Cena zawiera podatek VAT. - możliwe tymczasowe zmiany.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×